Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Őszintén! Mennyi széles...

Őszintén! Mennyi széles fogású húzódzkodást tudtok megcsinálni, kifelé fordított tenyérrel?

Figyelt kérdés
Kor, súly, edzettség is jöhet, kíváncsi vagyok, milyen átlagok lesznek. Ezzel párhuzamosan lehet írni egyéni csúcsteljesítményt is valamilyen saját súlyos edzéssel. Nálam: 5*10/minden második nap, 2 perces pihenőkkel, nyakig húzva, 1-2 rángatás esetleg az utolsó körben. F, 28. Egyszeri szabályos: 18-20 húzódzkodás

2020. máj. 28. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
12-15 ismétlés
2020. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 felső fogással

Meg szerintem 20 korul alsoval.

2020. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a plusz. Állig, nyakig, mellig vagy csak homlokig? Azért mellig elég nehéz szerintem.
2020. máj. 28. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a mellem közepe verje a rudat, nem sokat. De a nyakam alsó részéig megvan az a 16. Teljesen szabályos így szerintem.
2020. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10 perc alatt legutóbb 33 ment kettesével-hatosával. Ezt letudva aznap már képtelen vagyok felhúzni magam.

33 éves vagyok, a súlyom pedig 70 kilogramm.

2020. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem mellig húzni lengés nélkül már szép mutatvány. Én állig/nyakig húzom magam, előfordul, hogy köredzés során váltom a széles fogást befelé néző szűk fogással. Szeretek viszonylag hosszú (2-3 perc) pihenőket tartani, hogy szabályos legyek mindvégig.
2020. máj. 29. 17:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!