Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs pénzem kondibérletre??

Ha nincs pénzem kondibérletre??

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha nincs pénzem sem kondibérletre sem bármiféle tápkiegészítő/edző felszerelésre... Ha otthon minden nap edzek hasra, mellre, karra, és lábra azzal is elérhetek olyan szintet mint egy kondis(kockahas, nagy kar stb.)??
2020. máj. 17. 22:31
 1/8 anonim válasza:
77%
Persze, ha kitartó vagy bármi lehetséges. Egyébként nézz körül az interneten, rengeteg ingyenes otthoni edzésprogram van.
2020. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az elején még tudsz fejlődni saját testsúllyal is, de egy olyan igazán kigyúrt sose leszel. A nagy izmokhoz olyan súllyal kell csinálni a gyakorlatokat amivel kb. 6-12-t tudsz megcsinálni egy sorozatban és nem 100 meg 200akat. Felszerelés meg kiegészítők nélkül az olyan mintha lenne egy játék, amit a kondisok normál nehézségen játszanak te meg extra_hardcore++on.
2020. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen kizárt! Otthon felszerelés, kiegészítők, minőségi kaják es feherjepor nélkül konkrétan csak bohóckodni tudsz. Hogy tudnál ottthon nulla eszközzel olyan testet elérni mint egy olyan gyuros aki heti 3-4x megy terembe es egy csomó suly, gép all a rendelkezésre? Sehogy. Mellre max fekvőt tudsz csinálni amitől sose lesz komoly mellizmod. Sulyzo nélkül h akarsz nagy kart? Mit fogsz emelgetni a felmosó vödröt? Lábat mivel akarod kidolgozni, suly nélküli guggolassal? Ugyan már. Azt javaslom h először szedd össze magad anyagilag aztan irány egy edzőterem heti 3x teljes testes edzes. Ezt egy átlag alatti fizubol is ki lehet hozni.
2020. máj. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját testsúlyos edzéssel is el lehet érni egy jó külsőt, de nem olyat, mint súlyokkal. Illetve saját testsúlyos edzéshez is jó, ha van pár alap felszerelésed (húzódzkodó rúd, tolózkodó, stb.).


Tápkieg nélkül szintén lehet erősödni egy király étrenddel, de ha tápkiegre nincs pénzed, akkor szerintem jó étrendre sem lesz.


Szóval saját testsúllyal, felszerelés nélkül, és abból, amit épp anyu főz, lehet egy darabig erősödni, de a kondis szintet sose fogod elérni.

2020. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy lenne, akkor mindenki ki lenne pattintva.
2020. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sulyzokkal maximum.
2020. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha 14 éves vagy, akkor nem is olyan sürgős a dolog.
2020. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon edzek, de én egy csomó mindent beszereztem + figyelek a kajára is, és így nem vagyok hátrányban. Ha nincs pénzed rendesen kajálni, akkor eleve nagyon limitált, hogy mit tudsz elérni. Felszerelés nélkül hátra maximum asztal alatt, vagy pult végén az ausztrál húzódzkodásnak valamilyen formáját tudod csinálni, azzal meg elég hamar eljutsz oda, hogy már sokat nem ér.


Szerintem ha otthon akarod csinálni kezdésnek minimum kell tolódzkodó, meg húzódzkodó rúd, lábra meg egy darabig az egylábas guggolás elég lehet. Ezek nincsenek ökör árban. Aztán amikor megint lesz pénzed, akkor veszel súlyövet vagy súlymellényt (a mellény elsőre jobbnak tűnik, de baromi kényelmetlen tud lenni), meg gumiszalagokat mert az egylábas guggolással is baromi hamar lejutsz oda, hogy már lábanként 20 fölött megy.

2020. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!