Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondipark fogyással? Budapesten?

Kondipark fogyással? Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni komolyabban edzeni. Túlsúllyal rendelkezem és szeretnék fogyni. 68 kiló vagyok és 163 centi magas. Heti 3 van kézilabda edzésem, de úgy érzem nem elég hisz még mindig ennyi kiló vagyok, igaz fogytam már 5 kilót. A táplálkozásra odafigyelek, marcsak több mozgásra van szükségem. Kondiparkot keresek Budapesten lehetőleg a 14 kerületben vagy ahhoz közel! Olyan parkot keresek ahova kitudok járni hetente kétszer-háromszor és tudok úgy saját testsúlyos edzést végezni, hogy van elég eszköz körülöttem. Hol találhatok ilyet? Ami viszonylag jó minőségű park? És ez a street workout tudna nekem segíteni a célom elérésében?
2019. nov. 23. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem konditeremre ezért választottam ezt a mozgási lehetőséget! :) szóval remélem tudtok segíteni, mert iszonyat fontos számomra
2019. nov. 23. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj ilyen paraméterekkel szinte biztos hogy nincs elég izomerőd ahhoz, hogy normálisan végezz saját testsúlyos gyakorlatokat. Persze ettől lehet próbálkozni, de pl. húzódzkodni, tolódzkodni nem valószínű hogy tudsz. Inkább koncentrálj a fogyásra, zsírvesztésre, egyél még jobban és iktass be a kézilabdán felül heti 1-2 közepes pulzusszámon (110-130 között) végzett kardió jellegű mozgást, vagy heti 2x fél óra intervallum kardiót (nézz utána mit jelent). Közben lehet próbálkozni saját testsúllyal, de ahhoz hogy mindent jól át tudj mozgatni, még fogynod kell legalább egy 10-est.
2019. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Igazából azt mondták izmos vagyok a testsúlyomhiz képest, szóval látszódik a hasamon az izom, a karomon a tricepsz, bicepsz és a váll izom látható és tapintható ugyanez a combizmomnál, szóval úgy gondolom az a 68 kiló nem tömör zsír, de valószínűleg igazad van. A futást is tervezem, de azt nem írtam oda! Heti kétszer gondoltam futni, de ezt az intervallumos kardiot megprobalom! Köszönöm!! :)
2019. nov. 24. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Kondiparkot nem tudok Zuglóban.

Viszont... arra nem gondoltál, hogy otthonra beszerezz 1-2 eszközt? Nem olyan drágák. Pl. egy húzódzkodó rúd, gumikötel megteszi. Napokban néztem, hogy kötéllel milyen sok mindent lehet csinálni, csak az ellenállását kell kipróbálgatni.

Vagy ahol kézizel, ott nincs lehetőség súlyzózni?

2019. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!