Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért járnak ide olyan emberek...

Miért járnak ide olyan emberek akik csak kötözködni, trollkodni tudnak a másik segítése helyett?

Figyelt kérdés

Tudjunk, hogy itt napi szinten megfordul a hazai testépítés összes meghatározó alakja. Önzetlenül segítséget nyújtanak, megvitatják a sporttudomány aktuális nagy kérdéseit. Köztük vagyok én is...


Mérhetetlen szomorúsággal tölt el, hogy vannak itt olyan alakok akik ezt tönkre akarják tenni. Nem írok nevet de szerintem tudjátok kire gondolok...


Szerintetek mit lehetne tenni ez a jelenség ellen? Van valami ötletetek? Vagy csak véleményetek?


Ne tartsátok magatokban!


2019. szept. 9. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában "trollkodok" a testépítőkkel, az ezósokkal, a guminindzsákkal, meg az édibédi kisállatosokkal, meg a valóságtagadóan hívőkkel és a házifeladat-megoldatókkal.


Nagyon türelmes, támogató és megértő vagyok viszont a gyereket nevelő kismamákkal, a bántalmazottakkal, azokkal, akik értelmes kérdést tesznek fel, amit tényleg nem egyszerű kiguglizni, a kezdő sportolókkal (főleg a bizonytalanokkal). Meg úgy mindenkivel, akinek tetszenek a kérdései, mert engem is elgondolkodtatnak.


A testépítők kérdései viszont általában önmagukban is mosolyt fakasztanak ("Ti milyen gyakran demonstráltok erőt a teremben?; "Ha nem úgy köszönök, hogy <<Szevasz, Uram>> akkor egyből leveszik, hogy kezdő vagyok?"; "Szerintetek X.Y. - belinkelve egy túlizmolt pokolbéli szörnyeteg valamelyik fantasy-könyv borítójáról - naturál?"; "Szúrom a s.ggem és még feláll a farkam, miért kell szidni a szteroidokat?"; "Csirke rizzsel mehet?") - szóval ezek a kérdések nem épp a magas szellemi színvonalról szólnak, viszont a sok "kigyúrt kopasz mercis", meg a sok Pumped-gyerek miatt jól esik kicsit húzni őket.


Ne vedd magadra, de ha zavar, akkor keressetek valami olyan, zártabb fórumot, ahol úgy szakmázhattok, hogy abba nem szól bele senki magamfajta.

2019. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én csak akkor kötekszem ha valaki ahoz hülye hogy ki keresse neten a választ ennyi
2019. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem nem pont rolad van szo, a kerdes elso mondatanak szovegkornyezetevel sajat magat definialta a kerdezo. 😄
2019. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szégyeljétek magatokat!

Az ilyenek miatt éri a testépítő közösséget oly sok negatív kritika, előítélet.

2019. szept. 9. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes elso resze komoly? 😀😀 szerintem eszuk agaba sincs itt valaszolgatni... amugy semmit nem lehet tenni. Lepontozod es jelented ennyi. Talan kitiltjak. Ha ez mrgtortent ujra regisztral...
2019. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, kérdezd meg magadat, szerintem erre te tudnád a legjobb választ adni.
2019. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na igen, pontosan az ilyen válaszadókról beszéltem mint a 6-os.
2019. szept. 9. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, bocsánat. Neked tényleg kellene a segítség ahogy látom. Valami agybeültetéses műtétet javaslok.
2019. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__100..


Az ilyenek miatt. Ő most szerinted trollkérdező? Vagy komoly?

2019. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!