Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy legyek ujra olyan, mint...

Hogy legyek ujra olyan, mint regen ezek utan?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben sportoltam, nem konditeremben, tenisz, lovaglas, ropi, rengeteg futas... sose volt bajom a testemmel mert gyerekkorom ota sportoltam ezert nem fejtegettem a nagy kerdeseket hogy legyen feszesebb stb igy most total tudaglanul allok a sajat kerdesem elott... terhes lettek ikrekkel es nagyon komplikalt terheseg volt, allandoan vereztem, igy a 11.hettol korhahban fekudtem, csak wc-re kelhettem fel... na gondolhatjatok hogy nezek most ki. Kiloban nem veszes 6 kg jott fel osszesen amibol mar 5 le ment igazabol nem lettem egy nagydarab allat, viszont brutalisan puha vagyok😩😩😩😩 sehol egy izom, sehol egy feszes popsi, helyette narancsbor es punnyadt test :( azt hiszem eljott az ideje hogy konditerembe menjek, itt mar nem eleg a ropi meg stb, gondolom celiranyosabbnak kell lenni. Na a konkret kerdes hogy hogy kell a feszsseget visszanyerni, sokat fussak vagy inkabb erositsek? Kajra persze odafigyelek, mindig is figyeltem, terhesseg alatt is. Elnezest ha tok egyertelmu a kerdes de eddig eu tenyleg nem kerult az eletemben... koszonom

2019. aug. 28. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az étkezésedre úgy figyelj csak, hogy az anyatejnek és a visszaállásodnak ne legyen baja.

Ne fuss, az most még nem tenne jót neked, sem a babáknak. Inkább csak erősíts, főleg, ha már caak 1 kg az eltérés a testsúlyodban.

Sok egészséget és kitartást!

2019. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ne fuss, az most még nem tenne jót neked, sem a babáknak"


Mert mi baja lenne a gyereknek amíg az anyja elmegy futni?

2019. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tapszeres a baba...

nem a fogyas lenne a lenyeg ahogy irtam is, hanem a feszessegem hianyzik nagyon

2019. aug. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!