Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit vegyek a páromnak "búcsú...

Mit vegyek a páromnak "búcsú ajándékul"?

Figyelt kérdés

Sajnos a párommal el kell hogy engedjük egyenlőre nem tudjuk mennyi időre (előre láthatólag 2-3 hónap) egymást munkával kapcsolatos út miatt!

Így gondoltam szeretnék venni neki valami "búcsú ajándékot". Ehhez szeretnék segítséget,ötleteket kérni tőletek. Előre is köszönöm szépen!



2017. febr. 25. 02:04
 1/5 TR75 ***** válasza:

Én valami olyasmit vennék, ami rád emlékezteti.

Nemet nem írtál, szóval ez így kissé ötletelés szintjén is nehéz...

Készíthetnél neki valami egyedit, vagy például póló egy mintával (vagy akár egy saját rajzzal, idézettel), akár egy pulóver, vagy egy sapka, memóriakártya telefonba a kedvenc (közös?) zenékkel.

Tudom, ebben semmi konkrétum nincs a részemről, szóval ezek csak a kezdő ötletek.

2017. febr. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ciki, hogy ilyen intim dolgot nekünk kéne megmondani! :D
2017. febr. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ebbe éled bele magad, akkor végleges lesz a búcsú.
2017. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami köze a téli sportokhoz, hogy ide írtad?
2017. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! :) bocsi hogy nem írtam, nem igazán értek ehhez így nem is tudtam mit hogy kell csak azt hogy kérdést lehet fel tenni! Köszönöm az értelmes választ! ❤
2017. febr. 26. 01:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!