Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Fa hokiütő rendelése online?

Fa hokiütő rendelése online?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, amatőr szinten jégkorongozom és szeretnék rendelni egy CCM hokiütőt. 190 cm magas vagyok és azt szeretném megtudni, hogy milyen méret való nekem. Eddig mindig csak boltban vettem, személyesen. Tulajdonképpen méreteket sem találok, csak senior, junior stb. Ha rendelek senior-t azt lehet toldani, ha esetleg kicsi?

2017. jan. 2. 09:14
 1/2 anonim válasza:
Én 180 cm vagyok 160 cm a hokiütöm és ennél nagyobb hoki ütő nincs is fába hanem csak kompozit ütő van úgy kell megválasztani a hoki ütőt hogy korcsolyába vagy és ha felállítód az ütőt akkor az álladig ér neked kb 170cmes ütő kell ha pár centivel kisebb az nem baj de ne legyen 5-knél többel
2017. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
5cm*
2017. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!