Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen nehéz jégkorcsolyázni?...

Milyen nehéz jégkorcsolyázni? Esetleg tanácsok?

Figyelt kérdés
Az osztály megbeszélte, hogy most pénteken elmegyünk a jégpályára másfél/ két órára, amihez nekem eleve nincsen sok kedvem, soha nem is álltam még jégen és előre félek attól, mit fogok ott művelni. Azt mondták páran, hogy ez hasonlít igazából a görkorcsolyára - amit én szintén nem igazán tudok. Lesz egy oktató különben. De mégis mennyire nehéz ezt elsajátítani legalább annyira, hogy ne essek pofára minden alkalommal, miután végre lábra álltam? Mennyi időbe telhet?

2016. dec. 13. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy én görkoriztam előtte párszor, de én az elején egy barátomba kapaszkodtam, ő "vontatott" úgymond.. Aztán lassacskán már egyedül gördültem. Az 1. Alkalom végén már simán ment.
2016. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!