Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 15 éves vagyok és nagyon...

15 éves vagyok és nagyon szeretnék műkorcsolyázni. Már nagyon késő lenne elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a sport és imádok korcsolyázni. Nem tudok profi szinten, de nem vagyok bizonytalan a jégen. Ha lenne rá lehetőség, hogy műkorcsolyázzak, hol tudnám elkezdeni Budapesten?

2015. dec. 19. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

versenyző szinthez már öreg vagy sajnos :( láttam pár embert, aki ennyi idősen próbálta meg elkezdeni úgy, hogy előtte mondjuk gyorskorizott, vagy hokizott, és gyakorlatilag a lehetetlennel próbálkoztak.


Viszont hobbibók miért ne, az összes jégpályán vannak edzések, keress meg valakit az edzők közül, hogy tanítana e téged, biztos találsz olyat aki vállal (persze pénzért)

2015. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2015. dec. 19. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr versenyek is vannak szép számmal, szóval simán. Sajnos nem olcsó, de vannak oktatások hobbi szinten is.
2015. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen semmisen késő ... ! Igaz ahhoz hogy profi legyél tehetség is kell hozzá ! PL 19 évesen került Gera Zoltán (focista) profi foci csapathoz,és nézd meg mi lett belőle! Hiába maradt ki az akadémiáról STB Ha a tehetsége,és a szorgalma meg volt rá
2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 14evesen kezdtem és jövő szezonban már versenyzek.
2023. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!