Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Közelben melyik a legjobb...

Közelben melyik a legjobb sípálya? (külföld)

Figyelt kérdés

Veszprémi vagyok. 300-350 km en belűl melyek a legjobb pályák?

Inkább olyan érdekelne,ami hosszabb.



2013. dec. 22. 13:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Chopok ról vélemények?
2013. dec. 22. 13:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Szlovákiában Chopok a legjobban kiépített pályarendszer.

Irdatlan pénzt ölnek bele évről évre.A pályarendszert meg lehet nézni a sielok.hu-n,arról nem beszélnék.

Amitől jó Chopok,az a pályák sokfélesége,van freeride,snowpark,fekete,piros ,kék,minden,a felvonó kapacitás évről évre nő,most már szinte soha nem kell várakozni.DE,vannak hátrányai is,mint minden nagy pályarendszernek,talán a leglényegesebb,hogy a brutális felvonó kapacitás bővítéssel nem tartott lépést a pályák számának,vagy méretének növelése,ebből következik,hogy szünidőben-hétvégén azért elég zsúfolt a pálya,főleg a Lukova-Priehyba-Zahradky vonalon ,a zsúfoltságból következik,hogy kb 11-órára az összetúrt pálya a kezdő sízőket nagy kihívás elé állítja a másik,az az időjárás.Én az utóbbi 5 évben 2-szer tudtam felmenni a csúcsra a rossz idő miatt,ezért utazás előtt nem árt az időjárásról tájékozódni.

Vannak kisebb pályák is Szlovákiában,én nagyon szeretem Donovalyt,Cierny Balog-ot,de a legjobb az Chopok jó időben

hétköznap.

2013. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!