Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 15 évesen milyen új sportba...

15 évesen milyen új sportba kezdenétek bele? Én műkorizásra gondoltam Érdemes lenne elkezdeni?

Figyelt kérdés

Tudok korcsolyázni de nem profi szinten... NEm szoktam elesni, tudok fékezni és elég stabilan megy,de annyira nem jól mintha műkoris lennék. Szerintetek érdemes lenne most belevágni vagy csak gyakorolgassak tovább egyedül?



Valami más sport ami nem túl drága és pestközelben lehet?


2013. máj. 13. 15:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezek alapján amit írsz jó lehet az egyensúlyérzéked. Vágj bele a négykézlábon való futásba,kezdetnek fusd körbe Pestet.
2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy a négykézlábon való futáshoz (?) minek kell egyensúlyérzék, és igazából azt sem tudom ezt pontosan hogy képzelted,:) de amit eljössz velem egy próbakörre szívesen folytatom a sportot ;)


Egyéb fura sport amit csinálhatok? :D

2013. máj. 16. 19:13
 3/11 greeen ***** válasza:
Ajánlanám neked még a szabadtüdős mélytengeri merülést egy levegővel.
2013. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi de én valami olyanra gondoltam amihez nem kell tenger, nincs a mélyben és nem kell merülni ;)
2013. máj. 21. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Kezd csak el nagyon jó sportág csak ajánlani tudom. Arra készülj fel, hogy drága sport.
2013. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tanulj meg síelni. A műkori tényleg drága, de időigényes is. Nem lesz rá sok időd, ahogy közeledik a középiskola...
2013. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem lenne rossz a síelés, de nem igazán jutok el olyan helyekre ahol lehet.


Már középiskolás vagyok, és mindenre van időm... sokszor még unatkozom is :) Valószínüleg azért mert alig tanulok, de így sincs 3nál rosszabb jegyem és az is csak egy van tesiből... :D

2013. máj. 26. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval épp tesiből van 3asod :)) Bringázzál, azt nem nehéz elkezdeni, kell edzeni sokat, majd kezdhetsz versenyezni és bekerülhetsz csapatba.
2013. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kirantottsajt válasza:
kézilabda
2013. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A bringázással nincs semmi gond, de azt csak hobbiból néha a barátaimmal szeretek... A kézilabda meg nekem durva sport :) De azért köszi. Most épp röplabdázok, az egész szimpatikus és nem is megy olyan rosszul :)
2013. máj. 30. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!