Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Eplény mennyire jó hely nem...

Eplény mennyire jó hely nem kezdő sielőknek?

Figyelt kérdés
Nem azért mennénk mert tanulni akarunk, tehát 500 méter pályán nem vagyunk el 1 óráig. Sorbanállás van a pálya alján? Ajánlanátok ezt a helyet, vagy inkább csak a nagyon kezdőknek?
2012. febr. 4. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam ott tavaly. 4 napra mentünk összesen, úgy, hogy első nap kb fél napot Eplényben síeltünk, utána mentünk tovább Ausztriába (pontosabban Sopronba, mert ott sokkal olcsóbb volt a szállás, és onnét jártunk át minden nap).


Így, hogy csak 4 napra mentünk, mindenképp megérte az első nap Eplénybe menni, mert különben aznap még nem tudtunk volna síelni. Sor csak a beülős liftnél volt. A csákányos felvonókban párban célszerű menni, egyedül rém kényelmetlen, mert rövid a nyele, de egyébként azok is teljesen jók.


Így, fél-háromnegyed napra, ahogy mi csináltuk, bárkinek ajánlanám, aki nem túl finnyás (persze a hóhelyzettől is függ). 2-3 nap után nekem már biztosan unalmas lett volna.

2012. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a nyitás napján 400 métert nem untam meg egész nap. :D Egyébként jó hely, most hogy több pálya nyitva van, főleg.
2012. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!