Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Volt már valaki síugró verseny...

Volt már valaki síugró versenyen? JEgyvásárlás, de hova?

Figyelt kérdés

Jegyet venni hol éri meg legjobban? a sáncok oldalán nézegettem. nemvészes ott se az ár annyira.

DE HOVA VEGYEK JEGYET? mi a legideálisabb, ahonnan legjobban láthatok?

NiyYam19


2011. dec. 30. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kelt még el az összes, Innsbruckaba feltétlen menj el, jövő héten lesz, a négysánc 3. állomása! Hogy hol vedd, azt nem tudom, szerintem nem érdemes sokat vacilálni, nincs olyan nagy különbség, mint pl. a F1-nél.
2011. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövöre tudnék csak menni, Ausztriában leszek egész januárban, csak még nem tudom, melyik helyszínre menjek. De van egy csomo féle jegy, több helyről. és nem tudom, honnan tudnék legtöbbet látni az ugrásból.
2011. dec. 30. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sáncok, ahol a leérkezőlejtő oldalára lehet venni jegyet, szerintem oda érdemes, lélegzetelállító látvány, ahogy 90 km-h felett suhannak el előtted pár méterre. :)
2011. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia, bocsi de a jegy ára engem is érdekelne hogy mennyi, és hol lehet venni? mert én is nagy rajongója lettem a síugrásnak! :)
2012. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én a bischofshofeni sánc honlapján néztem.


[link]


tessék, itt te is megnézheted. ezen kivül nem tudom, van e valami jegyiroda v ilyesmi ahol lehet. én így a sáncokra rákerestem és úgy néztem

2012. jan. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!