Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ti mennyi idő alatt tanultatok...

Ti mennyi idő alatt tanultatok meg jégkorcsolyázni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve,mivel már kb. 3 alkalommal voltam jégkorcsolyázni,és még mindig nem tudok teljesen..Igaz,görkorcsolyázni sem tudok,de most már azt hiszem ezt is feladom..nem akarom magam kinevettetni mindenkivel..:S

15/L


2011. dec. 29. 18:59
 1/5 anonim válasza:
szia!:) ugyanígy voltam, és elmentem egy barátnővel, aztán egyedül (egyedül amúgy jobb volt, addig bénáztam, amíg kedvem volt:D), gyakorolni délután. a lényeg az, hogy addig kell csinálnod, míg ráérzel. párszor én elestem, de ki nem szarja le?:D szard le te is:) egy idő után menni fog, nekem is megvolt 3-4 alkalom alatt :) bátornak kell lenni. sok sikert.
2011. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nagyon hamar, de előny volt hogy tudok görkorizni: ) nem nehéz ne add fel
2012. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én tudtam görkorozni alapszinten,azt szerintem hamar meglehet tanulni,s kb. senki nem mondott semmit ráálltam a jégre s elővéve a görkoris technikát már első alkalommal tudtam csúszni a jégkorival.Szerintem ne add fel semmiképpen...Ráfogsz érezni majd az egyensúlyra és menni fog.
2012. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
korizni én 1 hét alatt tanultam meg :D de már azóta eltelt 8 év. szal mostmár megyek rendesen na meg a görkori
2012. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg: ne lépni próbálj a korival, hanem egyik lábról elrugaszkodva, a másikon csúszni. No és persze a csúszást nem egyenes vonalban kell megvalósítani, hanem kicsit abba az irányba fogsz menni, mint amelyik lábadon csúszol. Természetesen egyenesen fogsz haladni, mert a következő ütemben meg amásik irányba fog elmenni a lábad. Úgy képzeld el, mintha egy gördeszkát pakolgatnának egyik lábad alól a másik alá, így mindig az ellentétes lábbal kellene elrugaszkodnod, hogy haladj.
2012. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!