Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy tanuljak meg "másik"...

Hogy tanuljak meg "másik" irányba menni? (Snowboard)

Figyelt kérdés

Jó pár éve snowboardozok, és nagyon jól is megy, előtte gördeszkáztam is évekig, szóval eléggé haladónak mondanám magam. A bajom viszont az, hogy egyszerűen nem tudok megtanulni a másik irányba menni. Most a bal lábam van elöl, és annyira megszoktam, hogyha elindulok a másik lábbal előre, akkor szinte reflexből befordulok. Ha ezt le is győzöm, olyan kényelmetlen vagy nem is tudom... Meg persze általában szívesebben megyek úgy, ahogy tudok szépen, minthogy essek-keljek...


Van valami ötletetek, vagy tippetek, hogy hogyan tanuljak meg könnyen jobb lábbal előre menni..?


2011. jan. 23. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat kell gyakorolni, minél többet mész úgy hogy a jobb lábad van elől, akkor egyre jobban fog menni. Az elején persze sokszor fogsz esni, de ha meg akarsz tanulni switchben menni akkor vele jár. De ha amúgy nem trükközöl sokat, szóval nem ugrálsz 180akat 540eket, amiben switcben érkezel, akkor tökmind1. Amúgy én sem tudok úgy menni, csak pár métert, és ha esetleg 540et ugrok akkor is utána hirtelen visszafordítom a "normális" irányba a deszkát.
2011. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, pont ezért szeretnék megtanulni jól, mert tudok már ugrálni is, és 180 is menne, ha tudnék switchben továbbmenni..
2011. jan. 23. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy erőlteted és próbálsz úgy végig menni a pályán, egy idő után úgyis ráérzel és akkor menni fog, csak az eleje nehéz.
2011. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!