Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ha van 1 snowboard DESZKÁM...

Ha van 1 snowboard DESZKÁM hogyan tudok rá házilag lábtartót csinálni?

Figyelt kérdés

Ugyvan hogy én már régóta szeretnék kipróbálni eggyet, és most megyunk el 2 napra Szlovákiába.Első kérdésem az lenne hogy a Magastátra környékén lehet snowboardot bérelni? Második pedig, hogy nekem van egy snowboard deszkám de csak a deszka lábtartó nincs hozzá:S és azt hogyan tudnék házilag csinálni? Mert ugyis fogok bérelni és ha tetszik akkor venni, de viszont csak január ...-ba fogunk menni és addig szeretnék itthon kicsit gyakorolni a lejtőkön:), de ha igy állok rá lábtarto nélkul ki megy alólam...:s EZÉRT AZ A KÉRDÉSEM HOGYAN LEHET LÁBTARTÓT CSINÁLNI RÁ?

válaszotokat előre is köszönöm:)


2010. dec. 20. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem sajnálod, akkor fogsz egy fúrót és fúrsz 6 lyukat mind2 lábnál, a leghátsó 2-re felcsavarozol valami saroktámaszt, a másik 2x2-n meg átfűzöl egy-egy hosszú kábelfogót :) Nem lesz az igazi, de gyakorolni talán megteszi. A csavarokat nyilván a deszka alja felől csavard be. Én is tervezem, hogy itthon gyakorlok előtte, habár nekem csak lecsupaszított gördeszkám van, de majd megfurkálom.
2010. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ez nagyon jo otlet isten vagy:D
2010. dec. 21. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!