Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nyíregyházán jégkorcsolya?

Nyíregyházán jégkorcsolya?

Figyelt kérdés
Mikor nyit a jégkori pálya és kb. mennyibe kerül a belépő+korcsolya bérlés egyben ??
2010. okt. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lusta Google-t használni:


Korcsolyázzunk!


Bujtosi Szabadidő Csarnok és Megyei Sportintézet

Nyíregyháza, Géza u. 8-16.

Tel. (06 30) 345-2710

X.26-III.15. H-Cs: 18:30-21:00, P: 16:30-18:30, 19:00-21:00, Szo-V: 10:00-13:00, 13:30-16:00, 16:30-18:30, 19:00-21:00

2010. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig legfeljebb az el nem sepert járdákon csúszkálhattunk, aki pedig minden áron korcsolyázni akart megvárta, míg vastagra hízik a jég a Bujtosi tavon. Az idén már fogcsikorgató hideg nélkül is van hol gyakorolni, hiszen Dobák József vállalkozónak köszönhetően immár műjégpályájával is büszkélkedhet Nyíregyháza.



Igaz csak ideiglenesen, s nem kőépületben, hanem egy erre a célra fölállított sátor alatt, de végre igazi jég várja a korisokat. A pálya a Bujtosi Szabadidő Csarnok szomszédságában, a teniszpályák helyén létesült. Mint Dobák József érdeklődésünkre elmondta családja inspirációjára döntötte el, hogy belevág a bátor vállalkozásba. Bár nem kis feladatot jelentett létrehozni, végül november 14-én – csinnadratta nélkül – kitárta kapuit a műjégpálya.



Naponta délután 2-től, hétvégén reggel 9-től este 9 óráig félórás szünetekkel két-két órás időtartamra válthatnak belépőt az érdeklődők. Aki akar bérelhet, sőt akár vásárolhat is itt magának korcsolyát. Nem akármilyet hanem állíthatót, így a speciális cipő együtt ,,nőhet” a gyermek lábával.



A 900 négyzetméteres jégpályán bőven van hely a sportág kedvelőinek, akik hét közben 400, hétvégén 500 forintért válthatnak két órára jegyet.



Nyíregyházán már korábban szóba került egy állandó jégcsarnok építése Örökösföldön. Az ideiglenes pályának köszönhetően most legalább kiderül: van-e igény a különleges létesítményre? Az önkormányzat a maga módján támogatja a sportágat, ugyanis azok a diákok, akik délelőtt csoportosan látogatnak el ide 50 százalékos kedvezménnyel válthatnak jegyet. A vállalkozó március végéig kapta meg a terület bérleti jogát. S bár egész éves nyitva tartást nem tervez, szándékai szerint nem csak az idei szezonban várja majd a pálya a korisokat.

2010. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. nov. 6. 15:28
 4/4 anonim válasza:

Csak úgy szólok, hogy nem 400-500 forint :)


Pénteken voltam, és 800 Ft a belépő.. bérléssel együtt 1300 Ft :)

2010. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!