Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A bronz a Németeké! Kié lessz...

A bronz a Németeké! Kié lessz az Arany?

Figyelt kérdés
Remélem Hollandia! Amugy végig Németeknek drukkoltam!
2010. júl. 10. 22:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Szerintem a nagy Spanyol drukker agyaddal aztsem tudnád elmondani hogy a Barcelonába és a Reál Madridba hány játékos van! Ha már feltudnál sorolni 5-5 öt mind a 2 klubcsapatbol akkor már örülhetnél a fejednek! ki nem ért a focihoz! biztos vmi elhizott dagadt disznó vagy aki a monitor elött okoskodik! tudod én focizom is barom gyerek! nemcska a monitort bámulom!
2010. júl. 10. 23:37
 12/30 anonim ***** válasza:
Már rég leakadtam, a te kis 10 éves kukidat okítom éppen, csak hát az agyad már tele van mindenféle okos dologgal, ezért több információt sajnos nem fogad be. Remélem tetszik majd a holnapi döntő, biztosan izgi lesz nézni a 30 centis kis fekete-fehér tévéden, ráadásul egyedül. (Nem nagy poén, ha ezekre rácáfolsz, mert lerí rólad, hogy egy csóró, vidéki suttyó vagy.)
2010. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Eltudom képzelni hogy nézel ki te 40 éves szűz! Amugy meg honnan tudod kivel nézem a meccset és kivel nem? Meg egyátalán mi közöd a magánéletemhez? Mégha falusi suttyó is lennék? állítsmár a modorodon! Hihetelen felnőtt gyerekes kondolkodásu okostojás! Majd meglátod milessz holnap te szánalom! Remélem aláznak a Hollandok! Ja és nekem legalább van életem!
2010. júl. 10. 23:42
 14/30 anonim ***** válasza:
a hollandok nem hiszem h aláznának.Iker Casillas a világ legjobb kapusa:)) és ha megnézed rengeteg potya és véletlen gólt lőtt a holland ezen a vb-n plusz kaptak egy öngólt is..
2010. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Nem győztél meg suttyófalvi, arrogáns kis fa.sz.
2010. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jajj azért mert 2008 ba és 2009 be őt választották meg még tuti nem ő a legjobb! Egyébként is a Reálba pocsékul teljesít! De tudod mit? Nemhinném hogy a hollandok most elszalasztanák ÉLETÜK legnagyobb lehetőségét! és ha Paul ezt jósolta akkor most nagyot tévedett! Egyébként erre a 77% os ugató baromra visszatérve még mindig nem tudom honan veszed hogy 30 centis fekete fehér tévén nézem a meccseket egyedül! Jobb oltást nem találtál ki te no life?
2010. júl. 10. 23:53
 17/30 anonim ***** válasza:

Először 40 éves vagyok, aztán feltörekvő fiatal. Igazából az a gond, hogy értelmileg eléggé távol állunk, éppen ezért fogalmad sincs arról, amit írsz. Nem gondolod át, arrogáns vagy, agresszív, valószínűleg elég sokszor bántottak már az életed során. Spanyolország ezen a vb-n egyszer kapott ki, pont akkor, amikor a legjobban játszott. De azt leszámítva összesen kaptak egy gólt, azt is Chile-től, a védelmük átjátszhatatlan. Szemben a hollandokkal, akik a nyolcaddöntő óta mindig kaptak gólt, Szlovákia, Brazília és Uruguay is lőtt nekik gólt, míg Casillas hálója a portugálok, a paraguayiak, és még a németek ellen is érintetlen marast. Emellett a csapatukban tudhatják a világ jelenleg legjobb formájában lévő csatárát is, aki valószínűleg gólkirály lesz.

Ha gondolod, vesézgethetjük még, hogy kivel és honnan nézed a meccset, de igazából leszarom, plusz zavaró az a rengeteg helyesírási hiba. Így inkább én adom azon tanácsot, miszerint: Get a life, bastard.

2010. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

nem akarok kötekedni és egyet értek veled de sajna két gólt kaptak :(

am kedves kérdező ez vicces attól mert 2-szer is őt választották nem a legjobb?:) hehe

2010. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Azt tudom, de említettem, hogy Svájctól kikaptak, és azután kaptak összesen egy gólt Chile-től. Szóval mindkettőt beleírtam, csak nem tettem konkrét utalást. =)
2010. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
jaj jól van akkor bocsánat :D remélem holnap nyernek! HAJRÁ :)
2010. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!