Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na szóval az van h nagyon...

Chelsea01 kérdése:

Na szóval az van h nagyon kevés az önbizalmam és ez rá hat a focira is. Vagyis felek focizas közben! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Igazából 3 éves korom óta focizok és 4 éves korom óta versenyszerűen!És akkor nagyon magabiztos voltam és nagyon sok önbizalmam volt ment minden sikerült minden. Ugye nagyobb lettem és már bajnokikra jartam és ott is nagyon eredmenyes voltam volt olyan hogy egy meccsen 10 gólt is rugtam. És 13 éves koromban eligazoltak NB 2 BE. És azóta van az hogy nincs önbizalmam és nem vagyok magabiztos. Félek hogy kihagyok egy helyzetet (mert amúgy csatár vagyok) és azóta csak 5 15 golom van és nem merek úgy cselezni. Miért van ez és hogy tudok változtatni rajta?

2019. márc. 5. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Menj el egy pszichológushoz, mentálhigiénés szakemberhez, vagy akár paphoz. Ők biztosan tudnak választ adni a kérdésre.

Az ember nehéz helyzetben, ahol bizonyítani kell, ahol elvárás van, nyomás van rajta elveszítheti az önbizalmát. Ezekről jó beszélni szakemberrel. És nem gáz szakemberrel beszélni.

2019. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!