Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet kapni Magyarországon...

Lehet kapni Magyarországon valahol vuvuzelát?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud róla az kérem írja meg, hogy hol és kb mennyiért. Piros vagy citromsárga színben szeretnék vásárolni. Köszönöm a választ!
2010. júl. 1. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tescoban láttam hétfőn. Az árát nem néztem.
2010. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Remélem nem meccsre akarod kivinni...
2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vaterán is lehet venni elég drágán,1-2k + házhoz szállítás.

Ja és hogyha veszel léci ne fúj 30 percen át az udvarom mint ahogy errefelé szokás....

2010. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Nem nem fogom fújni max. a házban ki lesz próbálva és ennyi:D Nem szándékozzuk meccsekre sem elvinni. Ez a 2010-es vb kürtje és ha már nem tudtunk eljutni akkor legalább egy ilyen had legyen. :-)

2010. júl. 2. 09:06
 5/6 anonim válasza:
90%
nekem van:D kaptam külföldről..és miért ne fújhatnám a meccseken??? amúgy szerintem nagyon jó kis dolog ez :-)))
2010. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fújhatod, akár teljes dobfelszereléssel vagy komplett dj púltal is mehet meccsre a hangulat fokozás érdekében.


Fújhatod csak kb minden embert idegesít akinek nincs a kezébe vuvu.

2010. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!