Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a vb után a FIFA...

Szerintetek a vb után a FIFA szabályokat módosít? Amúgy hol van itt a tisztesség? A fair play?

Figyelt kérdés
Mert őszintén egy röhej amit művelnek
2010. jún. 28. 06:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
a foci szabályai azóta ilyenek amióta világ a világ. ez nem fog változni, ne is változzon.
2010. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen,a korrupció is szorosan összefügg ezzel:((
2010. jún. 30. 14:06
 13/16 anonim válasza:

Az angol szurkolónak! =).


Németországnak szurkolok már nem is tudom mióta. Igen, gól volt, de nem adták meg! Amúgy meg ott volt még nekik egy félidő, hogy rugdossák a gólokat, de nem tették, még egy ilyen enervált játékot játszó csapatot nem láttam... ja de: Franciaország, Olaszország... hozzájuk verődött Anglia is.


Platinit szidjátok, hogy nincs videóbíró, ne a játékvezetőt a meccsen. A partjelző nem intette, hogy gól van, most szerencsétlen bíró 23 méterről szerinted látta, a kapuval szemben állva? Te is csak onnan tudod, hogy gól volt, mert mutatták vagy 400-szor azóta már...

2010. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Németországnak szurkolok már nem is tudom mióta. Igen, gól volt, de nem adták meg! Amúgy meg ott volt még nekik egy félidő, hogy rugdossák a gólokat, de nem tették, még egy ilyen enervált játékot játszó csapatot nem láttam"


- Nem rúgtak gólt, de legalább támadtak, és a másik két német gól meg kontrából született. Gondolod, ugyanilyen képe lett volna a játéknak, ha döntetlennel kezdődi ka műsodik félidő?

Nem azt mondom, hogy az angolok nyertek volna, mert valószínleg így is a németek jutottak volna tovább. De ha már az enerváltságról beszélsz, képzeld el, mennyire visszavesz morálisan egy csapatot, amikor elvesznek tőlük egy teljesen szabályos gólt. Egyébként nem csak az angoloknak szúrkolók panaszkodnak.


"Platinit szidjátok, hogy nincs videóbíró, ne a játékvezetőt a meccsen. A partjelző nem intette"


- Akkor miért nem partjelzőt szídjuk? Egyébként hogy jön ide Platini, amikor Blatter a FIDFA elnöke? Utóbbit pedig jogosan szídom; én nem vagyok eltökélt híve a videóbírónak, de kipróbálták a chipes labdát, kipróbálták a gólbírót, és a világon semmi baj nem volt velük. Miért nem voltak ezek a VB-n? Ha ezeket meghagyták volna, most senki nem beszél videóbíróról.

2010. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Videobíró szerintem azért nem lesz, mert mint mondták régen is nem lehet azt megoldani, h egy kis mezei meccsen is valahol eldugva a pusztában is legyen! Akkor pedig nem lenne egyenlőség a fociban és az szintén nem jó, ezért nem lesz és én is igazat adok nekik, mert mint írták mások is mindig fognak tévedni a bírok, de ha nektek az kell, h majd 2 percenként megállítsák a meccset, mert tuti ez lenne hiába szabályoznák + véleményem a focit nem kell technikai sportággá tenni! Igen itt mindenki könnyen beszél, h látta, mert tényleg 100* megmutatták már, de pont abban a pillanatban mikor megtörtént hát én nem tudtam eldönteni bár inkább azt gondoltam, h bent volt! De ha a partjelző nem intett akkor csori csávó nem tudott mit tenni! Maga az angol csapatkapitány mondta, h szarok voltak és a meg nem adott gólra nem foghatják a meccset! szóval ennyi! Amikor pályára léptek mindkét csapat egyforma esélyekkel indult ha jól játszottak volna már az elején bebiztosítják maguknak a továbbjutást! Megérdemelten nyert Németország! Anglia meg leégett úgy, mint Francia és Olaszország ennyi!
2010. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a videobíró nem megoldás. A meccs nem állna másból, mint hogy filmeznének a bírók. Vagy ha lefújsz egy lest, utána láthatod a videón, hogy nem volt les, nem játszhattadhatod velük újra a lehetőséget.

Talán BL-ben, meg VB-n lehetne a labda- és játékosradaros megoldás. De szerintem is jó, ahogy most van. A lesen változtatni kéne( a szabályokon), a góloknál meg a radar tökéletes megoldás.

2010. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!