Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szabadtéri pályát keresünk...

Szabadtéri pályát keresünk Újpesten ami ingyenes ötletek (foci)?

Figyelt kérdés
Jöhetne minnél több ötlet. Előre is tx. Foci pályáról van szó. Jó olyan is ahova csak egy keritést kell átugrani:)
2010. jún. 24. 14:21
 1/6 anonim válasza:
Ute pálya müfü?? elég nagy, utoljára másfél éve voltam ott, csak vigyázni kell a kisebbségiekkel, hogy el ne vigyék a cuccaitokat... na meg ha a liláknak edzése van értelemszerüen le kell jönni
2010. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉS az ute pálya műfüves az ingyenes? Gyerekoromban sokat vergöttem arra és akkor nem volt semmi baj ha ott játszottunk. De azért nem szivesen futnék bele most egy kutyás őrbe:) De kösz az ötletet, utánanézek.
2010. jún. 24. 15:00
 3/6 kevin42 válasza:
nyugodtan bemehetsz a nagy pályára is, szarni bele, köcsög Újpesti cigányok. Amúgy a sima műfüvesre simán belehet menni, én legalábbis betudtam a jégkorongcsapattal 1 éve.(Sajna ott volt nyári edzőtábor)
2010. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vizművel sporttelep?
2010. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vizművek :D
2010. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elsö vagyok. igen ingyenes
2010. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!