Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Videoton-Malmö névreszóló...

Videoton-Malmö névreszóló MLSZ jegy átruházása meccsnapon lehetséges?

Figyelt kérdés
Édesapámmal mentem volna a a holnapi meccsre aki lebetegedett, így sajnálatos módon mással mennék végül. A jegyek névreszólóak, viszont nem klubkártyával lettek vásárolva. Utánaolvasás után azt derítettem ki, hogy elméletben 3 nappal a meccs kezdete előtt lehetséges a jegyértékesítő helynél átíratni a jegyeket. A mai nap már nem tudom felhívni az MLSZ ügyfélszolgálatát, mivel csak 17:30-ig lehetett őket. A legelső dolgom az lesz holnap, hogy felhívom őket. Esetleg valakinek van tapasztalata hasonló ügyben, hogy meccsnapon van e esély átíratni a nevet a jegyen? Ha ez nem sikerülne azt hallottam nem sok esetben kérnek személyit beléptetésnél. Egy próbát megérne átíratás nélkül is, a gond csak az, hogy édesapám és a barátom között van egy jó 30 év korkülönbség, így félek ha jobban oda figyelnek a jegyen szereplő születési évre kérni fognak személyit. Bármiféle segítség, tanács jól jönne, köszönöm.

2018. aug. 13. 19:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!