Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a belga -...

Mi a véleményetek a belga - angol meccsről?

Figyelt kérdés
Megérdemelték a belgák a győzelmet?

2018. júl. 14. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért a belgáknak is nehezen sikerült begyötörni azt a másodikat. Tény hogy baromi lassan reagál ez a csapat, meg nem is volt túl motivált, 1-0-nál úgy játszottak mintha minimum két góllal vezetnének, de a második félidőben feltámadtak, ha végig úgy játszanak simán kihozhatták volna egy döntetlenre, aztán meg bármi lehetett volna.
2018. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
A horvátokban mindennél nagyobb a győzni akarás, de azért rendesen le vannak strapálva, meg a keret sem olyan erős mint a franciáknál, szóval a franciáknak áll a zászló, de bármi lehet. Azért a vb döntő mentálisan annyira megterhelő hogy egy francia válogatottat is simán összeroppanthat.
2018. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Mentálisan szerintem éppen a horvátok erősebbek, rutinosabbak.


Fizikai erő szólhat a franciák mellett, de láthattuk, angoloknak sem volt előny, hogy a horvátok kétszer is eljutottak a büntetőkig.

2018. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A franciákat nagyon motiválja az, hogy megismételhessék a 20 évvel ezelőtti eredményüket.

Szerintem Deschamps tartogat még valamit a tarsolyában.

Talán taktikát váloztat, hogy a horvátok nem lássanak bele azokba a kártyáiba, amelyeket az előző meccseken kijátszott.

Hát majd meglátjuk holnap!

2018. júl. 14. 22:49
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

A belgák megérdemelték a győzelmet, szerintem (a franciák mellett) a torna legjobb csapata volt. De amúgy nekem az tetszett, hogy látszott mindkét csapaton hogy kell nekik a bronz, hajtottak rendesen (Belgiumnál ez nem is meglepő, elvégre első vb érmük)

Anglia szerintem megérdemelte hogy eljusson idáig.. Ne felejtsük el, hogy oké, kis csapatokat verve jutottak el eddig, de ez a nagyok óriási részének nem sikerült..


Deschamps remek edző, de pragmatikus gondolkodásmódja miatt a kisebb csapatok ellen sokszor szenvednek a franciák (bár a legtöbsször így is nyernek, de ha szerencséjük van a horvátoknak, akkor megint ki fog jönni egy vb döntőben, mint 16-ban az eb-n)


Szóval nem ő fog "taktikát" váltani, ő általában mindig a másik csapatra fókuszál és ahhoz igazítja a taktikát, a saját taktikája annyi, hogy ,,okozzunk minél több problémát az ellenfélnek, a saját sorainkat pedig rendezzük"



Ha már ott tartunk hogy ki érdemelné meg jobban én mindenképpen a franciáknak adnám, azután az undorító portugál eb győzelem után, nagyon megérdemelnék a franciák a sikert.

És szerintem elég gáz, hogy az emberek 90%-a azért szurkol a horvátoknak, mert "kiscsapat", az senkit nem érdekel hogy a keretük irreálisan jó (országhoz képest), és már a 2014-es vb-n is csodát vártak tőlük, most forrt össze annyira a csapat hogy ideáig eljusson. Mindenesetre remélem, hogy nem nyernek

2018. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A legtöbb magyar szurkoló általában régi politikai okokból van még mindig a franciák ellen.

Le lehetne már szokni a sport és a politika keveréséről.

Ami Deschamps taktikáját illeti, valószínűleg igazad van, de ma délelőtt láttam egy riportot, ahol Pogba - bár természetesen burkoltan - valami változásról beszélt a mai meccs felállásáról.

Tény, hogy a horvátok rendkívül elszántak, de a franciáknak több jó játékosuk van.

Négy-öt óra múlva úgyis kiderül, addig már csak találgatni lehet.

2018. júl. 15. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!