Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor lesz vége ennek a foci...

Mikor lesz vége ennek a foci izének ami most megy?

Figyelt kérdés

Konkrétan elegem van már belőle, hogy akármilyen hírportálon, újságban, terméken a boltban, stb. csak a focit látom, meddig kell még kibírnom? Biztos nagyon érdekes sport amúgy a foci..


Ja nem.


2010. jún. 12. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még egy hónap, sajnos hamar vége van. Amúgy az egész világon ez megy, 4 éve vár erre mindenki, kivétel azok, akik már nagyon várják az Andrássy úton a felvonulásukat.
2010. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ


tévedtem, ez a vébé zseniális hála az afrikaiaknak :D

2010. jún. 14. 20:40
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Tudod a Vb-t csak a melegek NEM nézik.

Hajrá TORRES

2010. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

de..a melegek is nézik...példa rá az előző válaszoló...


Mi a jó abban, hogy 22debil rohangál egy kis sz@r labda után?? Nem történik benne semmi...félóránként begurul a kapuba...nagy cucc.


Forma1be legalább karambolok, kocsizúzások szoktak lenni:D


ui.: nem tudom, hogy függ össze a melegség a foci nézésével, de az előttem válaszoló szexuálterapeuták, akik eldöntik, hogy ki b.zi-ki nem, biztos tudják.


ui2.: én boxolok 10 éve...szerintem férfiasabb sport, mint a szemöldökszedő-cristiano-ronaldo nézése.

2010. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mert a forma 1 olyan k*rva izgalmas mi? :D 60 körön keresztül csak azt nézed ahogy egy rakás autó meg körbe körbe körbe... wruuuummm....wruuuuummmmm... marhajó. És azért b.uzi aki nem néz focit, mert a világ legnépszerűbb sportja, és aki ezt fa*zságnak tekinti... valószínüleg langyi
2010. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én se bírom a focit, de nem értem miért kell hisztizni. Szerintem mondjuk a Forma1 rosszabb :)

Azért van mindenütt a foci, mert ezzel tudnak mindent eladni (legalábbis ez a logika)

Régebben minden sza.rra Pokémont raktak, mert az volt a népszerű a gyerekeknél :D

2010. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem vagyok meleg, de nem látok összefüggést a bu.ziság meg a "világ legnépszerűbb sportja" közt :D Engem nem hoz lázba, hogy izzadt fas.zik ölelgetik egymást ha berúgnak egy labdát egy kapuba :D
2010. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!