Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A sportfogadó oldalaknál...

A sportfogadó oldalaknál megéri ezekre a kezdő bónuszokra ráhajtani?

Figyelt kérdés
Azért játszok, mert van annyi tartalék pénzem, h kis tétekkel, egyrészt szórakozásnak ne elmenjen, másrészt van egy taktikám, ami szerintem jövedelmező is lehet, erre is kíváncsi vagyok. Ugye regisztráltam, az unibetnél, 20 ezer forintos bónuszt ír, ha jól értem, 20t kell raknom, h odaadja ezt a pénzt, és utána még 6x kell megforgatnom a követelményeket betartva, h enyém lehessen. Most nem tudom, h én gondolkodok rosszul, de szerintem ebből eléggé be is lehet sülni nem? Alapból, ha jól értettem minden pontját a követelményeknek, akkor már jól leszűkít vele, mert pld. olyat is ír, h nem lehet olyan eseményre fogadni, amin élő és meccs előtti fogadás is van. De mondjuk ha ezt megpróbálnám kihasználni, akkor mondjuk feldobnék egy 20ast valami olyan meccsre, ahol azért van szorzó (ki is köti, h 1,4 mindig meglegyen...), de ugyanakkor ilyen 2,5 feletti szorzóst nem hiszem, h találnék emberi realitásokkal, főleg ha az a meccs előtti/élő fogadásos részt jól értelmeztem,amibe nem vagyok biztos :D. Szóval max. ilyen 2 körüliket találtam, most elmegy, oké, akkor visszatérítik, de viszont ki nem vehetem azt a pénzt, csak rajta van a számlámon és még játszhatok vele. Mivel mindig a 20ast kell megforgatni, 6x, ez is egy kikötés, így következőleg esetleg megint elmegy, már elment az a 20as is, nem? Akkor ha folytatni akarom, tényleg a saját pénzemhez kell nyúlni, mert amúgy már vesztettem is huszat. Mondjuk még1x elmegy, de negyedjére jön, akkor vesztettem összesen 60at, de nyertem 35t mondjuk, így -25. Most lehet nagyon h*lye vagyok és félreértelmezem, de itt ami a 20 ezer kecsegtető, hogy akár kiveheted tőlük, azt csak én látom úgy, h nagyon nehéz kivenni, nektek mi a tapasztalatotok? Igazából azért vagyok kiváncsi, mert kissebb tétben, más meccseket szeretnék játszani, csak eleinte jónak tűnt, de egyre kevésbé tetszik. Plusz 35 nap van rá, szóval nincs is idő várni a jobb meccseket. Tényleg ez az élő nagyon is nagyon zavar, mert egyébként pont találtam egy 3as szorzót, amit megraknék, ez nagy dolog, mert egyébként 2,5nél nem szoktam nagyobbakat találni, amit biztosnak érzek, de arra van élő fogadás is, ha jól értelmeztem, akkor annál nem aktiválódna.
2017. dec. 21. 12:41
 1/2 belapus ***** válasza:

"...ebből eléggé be is lehet sülni nem?"

Ez a lényege.

Amennyiben 6-szor kell megforgatni, akkor 120 000 forint értékben kell fogadásokat tenni.Ezt nyilván csak úgy tudod megtenni - ha nem akarsz sokat bukni -, ha folyamatosan nyersz.

Hogy ezt minél kisebb eséllyel tehesd, jönnek az egyéb feltételek:

- bizonyos odds-értéknél magasabb eseményeket választhatsz,

- csak többes kötésben fogadhatsz,

- a megforgatás lehetőségét rövid határidőben szabják meg,

- és még számtalan további akadályt gördíthetnek eléd.

Nem ismerem a pontos feltételeket, de minimális az esélye annak, hogy tömegesen kelljen a bónuszt kifizetni.

2017. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is így gondolom! Annyi feltétel van, annyiszor kell megforgatni, hogy pont a végén még annak fogsz örülni, ha nem buksz rajta sokat. Ki van ez találva, csak csalogatónak jó.
2017. dec. 23. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!