Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet nyerni Tippmixen?

Lehet nyerni Tippmixen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fenti kérdést azért kérdezem, mert lehet, hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere (legalább is a (bal)szerencsejátékok terén)! Ma pl. megtettem 5 BundEurópa Liga meccset most kapaszkodjatok meg: 1,09 - 1,20 - 1,20 - 1,20 - 1,07-es szorzókon! De mivel én egy ekkora vesztes vagyok, hogy még ezt is elbuktam, mert az Athletic Bilbao kikapott hazai pályán a világverő Zorya Luhansk-tól! Hát ezekután előbb hiszek annak, aki azt mondja létezik a Lochness-i szörny és Chubakka, mint annak, aki azt, hogy létezik nyertes Tippszmiksz szelvény! Ma a neten utána néztem, és láttam is párat, ami elsőre döbbenetes volt számomra! De amúgy tuti csak photoshop volt mind, hisz' nincs is nyertes meccs 1,30-as odds fölött! Aki látott már valaha nyertes Tippmix szelvényt az írjon! Bár szerintem előbb ugrik be egy pingvin az ablakomon, két korsó sörrel a kezében, a Kiskarácsonyomot énekelve! Mindegy!

2017. szept. 28. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem is gondolnád, hogy mennyi hozzád hasonló ember van.
2017. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nyertem már tippmixen párszáz forintokat, pedig lány vagyok, és annyit értek a focihoz, mint tyúk az ábécéhez!
2017. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láttam már tucatnyi nyertes szelvényeket, van ismerősöm, aki az összenyert pénzből vett magának az akkori legújabb Iphonet. Neked nincs egyszerűen szerencséd, ennyi az egész. Nem lehet mindig nyerni. Fentebbi ismerősöm is sokszor van, hogy nem nyer.
2017. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van tippmixre?
2017. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mondok egy viccet: Én! Ennyi lett volna a vicc, mert én még mindig a legnagyobb lúzere vagyok, akit a világ a hátán hordott! Az elmúlt kb 4 próbálkozásom (átlag 2,00 - 6,00 oddsú szelvények) alatt egyszer sem nyertem! Ma pl. pont ma sikerült a Manchester United-nak elszenvednie az idei első vereségét a bajnokság leggyengébb csapatától a Huddersfield Town-tól! Egy örök vesztes vagyok! Hát ennyi...
2017. okt. 22. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondok két példát, ami velem történt. Tenisz, élő fogadás, vezet 3:1-re. Fogadok, hogy megnyeri a játszmát. A következőképpen alakult: 4:1, 5:1, 5:2, 5:3, 5:4, 5:5, 5:6, 5:7. A másik kosárlabda, szintén élő fogadás. A 3. harmad közepén jártak. Az egyik csapat vezetett közel 20 ponttal. Arra fogadtam, hogy legalább 6 ponttal nyer. Mennyivel nyert? Öttel.

Egyébként van egy módszerem, de az sem tuti.

Szóval hidd el, nem csak te vagy így.

2017. okt. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen az előző hozzászólásomban a harmad az negyed akart lenni.
2017. okt. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Újra egy vicc az egész életem! Ma a legeslegkisebb odds-ú meccsen ment el a Tippmixem, mert az a Manchester City, aki legyőzte idegenben a címvédő Chelsea-t, 7-2-re alázta a Stoke-ot, 3-0-ra a Burnley-t stb., egy szép 0-0-t játszott a Wolverhampton ellen ezzel az egész világot átverve! Többi meccseim: Valencia győzelem (1,50), Inter-Sampdoria: Mindkét csapat szerez gólt (1,65) jöttek, de az 1,10-es City-n elment! Ezen emberek LEHETETLEN nyerni! Egy vicc az egész életem!
2017. okt. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!