Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet jegyet venni vagy...

Hol lehet jegyet venni vagy rendelni a július 23-ai Újpest - Fradi meccsre?

Figyelt kérdés
Csak mert érdekes, hogy két hét múlva lesz a derbi és még nem értékesítik a jegyeket, de lehet, hogy én keresem rossz helyen, megnéztem szinte az összes portált meg az újpest oldalát is.

2017. júl. 8. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A Fradi honlapján már lehet jegyeket venni, egyértelműen a Fradi szurkoló táborába.


De látom te újpest szurkoló vagy. Újpest táborba nem nézek jegyeket. Sajnos csak ennyit tudok mondani.


Próbáld meg mondjuk egy hét múlva.

2017. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem! Szintén Fradi szurkoló vagyok, és a vendégszektorba kérném azt a jegyet, csak nem tudtam, hogy ez hogy működik, tehát akkor a Fradi oldalán kell keresni, köszi.
2017. júl. 10. 16:26
 3/8 A kérdező kommentje:
De már látom, hogy szurkolói kártya kell, nem tudod véletlenül, hogy azt rendelni is lehet, vagy kizárólag személyesen lehet átvenni?
2017. júl. 12. 06:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Minap olvastam, hogy még azt se tudják, hol lesz a meccs. Lehet, Szolnokra kell menni, mert hiába most újították fel az UTE-pályát, mégse felel meg az MLSZ által támasztott legfrissebb követelményeknek. Szóval gondolom, a jegyek árusítása is ezért csúszik.
2017. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személyesen csak! Vagy a Groupamánál, vagy nem tudom, fent van a másik hely a honlapon. Ott meg tudod nézni a menetét, de ha rámírsz privátban, én is elmondom, nekem hogy volt
2017. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi. nem tudtam valaszolni.

csak vannak fradistak ezen az oldalon. csak mert tettem fel kerdest, csak alig kaptam ra valaszt.


van egy erdekes link, nezzetek meg. mindjart kuldom

2017. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

itt a link. a 3as es az 5os en vagyok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__7..


ti is irjatok valami szepet

2017. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

utolsónak: Miért nem tudsz a kérdésre válaszolni inkább? Ja, hogy te küldesz egy érdekes linket... hát nem volt érdekes.

2017. júl. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!