Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nike GK Match kapuskesztyűről...

Nike GK Match kapuskesztyűről valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
5.500 forintért vettem tetszett a színe is és ezért döntöttem mellette. Látom, hogy nem a csúcsminőségű Nike kesztyű de ez ugye nem olyan replika mint amilyenjei az Adidasnak vannak?

2017. júl. 4. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kesztyűm volt, én meg voltam vele elégedve, legalább 2 évig bírta.
2017. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Topi40 válasza:
Nekem most is ilyen van. De mivel én valamivel többet használom és akrobatikus kapus vagyok ezért a sok ilyen védéstől, mint pl: Teli tenyérrel kiütöm, ujjheggyel kiszedtem hamar tönkrement. De egyébként teljesen jól tompította a lövéseket. De, ha igazán jó kesztyűt akarsz akkor érdemes lesz 17.000 Ft-ot is rákölteni, mert azon az áron kapsz igényesen elkészített darabokat.
2017. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!