Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megsemmisült Tippmix? (bővebben)

Megsemmisült Tippmix? (bővebben)

Figyelt kérdés

Ha megsemmisült a Tippmixem, de nagyon úgy néz ki hogy bejön akkor valahogy lehet érvényesíteni?


Fényképek vannak róla, minden látszik rajta.


Van ahol beváltják így?


Esetleg van valamilyen megoldás, eljárás,kérvényezés ilyen esetben?


Esetleg olyan, hogy ha X idő után nem jelentkezik senki az adott szelvényre akkor beváltják?


2017. márc. 9. 09:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy valamilyen más megoldás?


Van ahol beváltják így? Akár privátban is jöhet az info, fontos lenne mert elég sok pénztől esnék így el.



Tudom, nem kellett volna meccs előtt széttépni, én voltam a hülye, de a fene gondolta volna hogy mégis bejön :S

2017. márc. 9. 09:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kiolvasható a hosszú kód, akkor igen, ha nem akkor nem. Ha megsemmisült és csak képed van róla, akkor a hajadra kenheted. Amúgy mennyit nyertél volna?
2017. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát az szívás.


És valami kitétel nincs, hogy ha az utolsó napokban sem érkezik érte a nyertes akkor elfogadják valahol? (Márpedig az enyém szóval érdekes is lenne ha más menne érte)


Nincs semmilyen trafik ahol beváltják legalább a hosszú kód alapján?


Esetleg valami részvételi feltétel, hogy amíg nem biztos hogy nyert(2 meccs hátravan), akkor még pótolható a szelvény?


Amúgy 30ezerből 130 ezret nyertem volna/nyernék.

2017. márc. 9. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
De kidobtad eltűnt, elégett, elmállott vagy mi lett vele? Ha csak széttépted az még nem annyira para akkor még lehet vele kezdeni valamit. A fényképről meg esélytelen hogy bármi pénzt kapj.
2017. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Idegességemben elégettem, aztán ment a WC-be...


Hát na, nem gondoltam volna hogy a Barcelona visszahozza 0-4-ről. ( Bezzeg ha megtartom akkor tuti nem jutnak tovább...:D)

2017. márc. 9. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de azt a pénzt szerintem buktad akkor.
2017. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!