Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kicsit későn,13 évesen kezdtem...

Kicsit későn,13 évesen kezdtem focizni B-A-Z megyében, és azóta már mások is mondták hogy sokat fejlődtem. (Többi lent) *?

Figyelt kérdés
Alsózsolcán próbáltam szerencsét, de az edző azt mondta, hogy csak 2003-2004-es születésűeket vesznek fel. (Én 2002-es vagyok.) Ez után már csak az ifi. van, ami már egy fokkal magasabb szint és azért tenni is kell. Rendszeresen eljárok ezen gondok mellett is edzésekre. Milyen dolgokban fejlődhetnék, hogy az edző lássa rajtam, hogy akarok. Ezekben jó vagyok: Rövid- és magaspasszok, kisebb testcselek, közbelépések és az ezzel járó levételek, illetve kapuralövésnél jól tudok helyezni. Az lekezelés nélküli passzok, lövések mennek nehezebben, de arra az utóbbi időkben elkezdtem edzeni. 14/F

2017. febr. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, és mi a kérdezni valód?
2017. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hála Isten, én 2003-ként leszek 14 éves,ezért még maradhatok egy évet az U14-ben. :) Fejlődésnek ez a jó.
2017. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Az, hogy mire edzek, miben fejlődjek még? A támadóközépet és a széleket preferálom.
2017. febr. 6. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Fejleszd a robbanékonyságot a gyorsaságot az agilitást! Szlalomozz labdával bóják közt hogy javuljon a labdavezetésed. Fejleszd az egyensúlyérzéked! Gyakorold a cseleket! Gyakorold a kapura lövést! Növeld a súlypont emelkedésedet! Csinálj saját testsúlyos edzést (pl fekvőtámasz hasprés...) hogy erősödjél!
2017. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a választ!
2017. febr. 7. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!