Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Super Bowl 2017, ki fog...

Super Bowl 2017, ki fog nyerni szerintetek?

Figyelt kérdés
New England Patriots vagy Atlanta Falcons?

2017. jan. 31. 01:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

ez az amit nem szeretek... miért kell pocskondiázni más csapatokat, meg azokat akik szurkolnak? maradj a magyar gurulósfocinál, az való az ilyeneknek...

-első

2017. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Dehogy nézem a gurulós focit.. Az egy szar sport.. Én az amerikai focit szeretem. Hogy miért viselkedek így? Mert már rohadt idegesítő ez a sok bandwagoner. Csak azért szurkolnak nekik, mert ők nyernek, és a Patriots a "menő" csapat itthon. Ezek csak Brady-t és Gronkowski-t ismerik, több játékost nem is tudnak említeni.. De egyébként akkor nézd meg az igazi mély Raiders szurkolókat, hogy hogyan viselkednek azokkal, akik nem a Raiders-nek szurkolnak..!
2017. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Attól hogy mások ilyeneket neked nem kéne úgy vislekednek és az semmire nem jogosít fel attól ugyan olyan szánalmas dolog másokat szidni, és ha a bandwagonerekkel van bajod akkor ne a Patset meg a Pats szurkolókat szidd hanem a divatdrukkereket mert úgyis a Patsnek is lesz rossz vagy rosszabb szezonja és ők elpártolnak tehát nem a Patsesek szarok hanem a divatdrukkerek, akkor szidd őket mert ez rám meg másokra nézve is bántó akik igazi Patsesek (2010 óta nézem az nfl-t és azóta szurkolok nekik)
2017. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok Pats drukker is eléggé ellenszenves nekem. Amerikában is sokan utálják őket. Ilyenek a Seahawks és a Cowboys drukkerek is. Persze vannak kivételek (Mint pl. Te.) azokkal nincs is bajom. A következő szezonban amúgy összecsapunk majd Mexikóvárosban, meg majd az AFC döntőben, ha nem lesz megint sérülés. Biztos izgalmas lesz.
2017. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
igazad van, hogy Amerikában is jelen van ez a fajta utálkozás, de ott nem ennyire mint Mo-n, a Raiderst pedig a régi agressziv játékstilusuk miatt imádom, de szerintem a harcnak a pályán a helye, mi csak nézzük, de ha valaki olyan kemény szurkoló akkor álljon oda a csapat elé azt nekik mondja:)
2017. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Csiß ***** válasza:

"Hogy miért viselkedek így? Mert már rohadt idegesítő ez a sok bandwagoner."


Minek foglalkozol velük? Én seahawks drukker vagyok,mégis a patriotsnak drukkoltam a bowlon.Nem kéne ennyit pörögnöd azon,hogy ki kinek drukkol és miért.

2017. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha egy szurkoló oda mondja ezt a csapatnak, azt hiszed hogy foglalkoznának vele? Mert nem. Max pár idióta, mint pl. Aqib Talib a Denver Broncos-ból.


Én oriási Raiders fan vagyok, és én nagyon nem örülök hogy a Pats nyert. Atlantát se nagyon kedvelem, de már akkor inkább nekik szurkoltam a Super Bowl-on.

2017. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja azt még hozzáteszem, hogy a Seahawks-nak is baromi sok a bandwagonerje.. Onnan is csak őket ismerik: Russell Wilson, Richard Sherman és Marshawn Lynch.


Azt hozzáteszem, hogy Raiders fanként imádtam Marshawn Lynch-et. És a Super Bowl 49-en a Seahawks.nak szurkoltam.. De borzalams volt az, ami a végén történt.. Ott volt Lynch, erre meg passzolnak... Na mindegy.

2017. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
MARSHAWN LYNCH RAIDERS JÁTÉKOS!!
2017. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ezt ma tudtad meg?:) elég régóta köztudott már :D
2017. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!