Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi eséjt láttok arra,...

Mennyi eséjt láttok arra, hogy Mesut Özil és Ángel Di Maria vissza térnek a Real Madridhoz?

Figyelt kérdés
Én igazából nem sokat ... esetleg Özil, mert már jol ismerik egymást Kroosal a válogatotból. De ha mégis vissza térnének, hogy nézne ki a kezdő ( ja egyaltálán benne lennének)

2016. dec. 10. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ ESÉJ
2016. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem hinném hogy Özil visszatérne az Arsenalban beadásai gólpassza kiválók szeretik ott és kezdő is.Di Mariara biztos nem megy vissza bár ez csak személyes vélemény!
2016. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ozil most toltotte a 28-at, Di Maria 2 honap mulva 29. A Real nem szokott ilyen idos jatekosokat venni, foleg nem a kozeppalyara.
2016. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Rácz István Tamás válasza:
100%
Szerintem nem fognak visszatérni,de lehet,hogy idősebb korukban majd visszamennek és onnan vonulnak vissza
2017. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
49%
Ronaldo hány éves? Idős lenne?
2017. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Ezek szerint Ronaldo 31 évesen lassan távozik a Real-ból! Kiöregedett
2017. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ki beszelt Ronaldorol, mikor Ozilrol es Di Mariarol szol a kerdes?
2017. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
A real madrid középpályárálól volt szó, miszerint 28 éves játékos öreg középpályára.Ronaldo ezért kiöregedett! Sziasztok!
2017. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Uj jatekos vasarlasarol volt szo es nem arrol, hogy egy jelenlegi jatekos eleri a 29 eves kort es ezert masnap kirugjak. Latom nalad is duborog a szovegertelmezes.
2017. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én értem amit mondassz , de ha Ronaldo játszana a Psg vagy az Arsenal színeiben szerintem a Madridnál senki nem nézné, hogy mennyi idős! Én erről beszélek, hogy hülyeséget írtál azzal a 28-29 éveddel
2017. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!