Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat világelit...

Melyik csapat világelit kézilabda csapat?

Figyelt kérdés

Ha valaki le tudná írni nagyon megköszönném de

Sajnos én csak is ennyit tudok.



2016. nov. 23. 20:04
 1/1 anonim válasza:

PSG - Világklasszis játékosokkal van tele az egész csapat, nem kevés pénzt bele is ölnek abba, hogy még jobbak legyenek. Ettől függetlenül, én nem nagyon bírom a játékukat, mert elég sokan el vannak szállva ott maguktól. A Karabatic tesókkal az élen.


Barcelona - Szintén profi csapat, de szerintem nem most éli a fénykorát, voltak már sokkal jobb szezonjai is.


Flensburg - Akárcsak az előző kettő, ez a kézilabda csapat is elég minőségi szinten tud játszani. Kiemelkedően profi játékosuk nagyon nincs, de csapatként jól működnek együtt, ami meg is látszik az eredményeiken.


Telekom Veszprém - A magyar csapat szintén az elitcsapatok közé sorolható. Vannak világklasszis játékosaink, mint pl. Nagy László, Aron Palmarsson, Momir Ilic, stb. De igazából bárkit lehetne mondani, mindenki nagyon jól játszik. A veszprémiek védekezőjátéka pl. híresen a legjobb.


THW Kiel - Ugyancsak nagyon jól tudnak játszani, a kapusaik profin tudnak védeni. Igazából ennek a csapatnak is voltak már sokkal jobb szezonjai, viszont a "visszaesésüket" pl. annak is köszönhetik, hogy a korábbi sztárjátékosaik máshová igazoltak át. (Pl. Aron Palmarsson Veszprémbe került) Ettől függetlenül nem szabad őket alábecsülni, mert egy jobb napjukon bármelyik csapatot képesek legyőzni.


Az általam felsorolt csapatok mind nagyon magas szinten tudnak kézilabdázni, de közülük szerintem a PSG és Telekom Veszprém a legjobbak. (Mondhatni, a legelitebbek) A francia csapatnak a támadó- a magyar csapatnak meg a védekező játéka világszínvonalú. Az ő meccseiket aztán lehet élvezni :D

2016. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!