Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban a kiskapuban hogyan...

Fociban a kiskapuban hogyan kell büntetőt védeni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok és nem tudom hogy hogyan védjem ki, ezért kéne a segítség.
2016. nov. 17. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom,hogy csak a labdát figyelem,meg azt,melyik lábával lövi. Ha jobb,akkor nagy valószínűséggel jobb oldalra rúgja. Mikor elrúgta csak a labdát figyelem és elvetődök.
2016. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 7 méterről lövik a büntetőt, akkor kb. esélyed nincs. Ezt tapasztalatból mondom. Ha valaki megrúgja izomból, akkor a labda, azt a 7 métert nagyon rövid idő alatt megteszi. Márpedig, aki kis pályázik az tudja ezt és megrúgják izomból. Persze lehet azt csinálni, amit az első írt, de abban az esetben is rendkívül hamar el kell indulni. Ha, meg hamar indulsz, azt kiszúrhatja a lövő játékos és ellövi a másik oldalra. Aki X éve játszik már azért az tudja, hogy kell felvarrni firnyóba egy labdát vagy éppen a lábával ellentétes irányba lőni hatékonyan...
2016. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!