Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tudnék lacrosse csapatot...

Hogy tudnék lacrosse csapatot csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lacrosszozni de ahol én lakok ott nincs ahol meg van az meg nagyon messze van. Ezért szeretnék valahogy csapatot alapítani de nincs edző meg semmi hogy lehetne csinálni? És még egy lány játszhat fiú lacrosse csapatban? Mert unokahugom is szeretne lacrossozni de a lány lacrosse nem tetszik neki mert ő ilyen fiúsabb lány 😊 a válaszokat előre is köszönöm 🙌 😀

2016. okt. 30. 21:08
 1/1 anonim válasza:
Tudom, hogy 2019 van már, de most láttam a kérdésed 😫 Én is lány vagyok és halálosan beleszerettem a lacrosseba, és szeged közelében annyira jó lenne találni! Hol laksz? Azóta lett csapat, vagy meggondoltad magad? Unkahúgod talált helyet? Nagyon sokat segítene a válaszod még most is. Ha látod, kérlek írj privátban! Köszi 🙏🏻
2019. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!