Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet szenvedelyesen...

Hogyan lehet szenvedelyesen szurkolni egy foci csapatnak?

Figyelt kérdés

Imádom ezt a sportágat,sokadik éve követem már,de nen tálom azt a klubot amelyiknek igazán szurkolhatnék.

Több csapat szimpatikus volt már,egyszer ez,egyszer az,de valahogy nem éreztem a szenvedélyt!

Segítségeteket kérem!


2016. okt. 14. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Heló!


Utánajársz atörténetének, a játékosoknak, nézed a meccseiket...

Ha hazai csapatról van szó, sokszor az apa kedvence, hagyományok megőrzése, városi csapat követése... szokott bejönni.


Sokaknak nincs kedvenc csapata, nem kötelező dolog ez, hogy "muszáj váalsztani, vagy nem is vagy igazi drukker".

2016. okt. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem!

Nekem a foci az életem,és nem tudom elképzelni hogy ne szurkoljak egy csapatnak sem

Csak nem talalom az igazit!

De követem a tanácsaidat

Amugy te kinek szurkolsz?

2016. okt. 14. 02:13
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

:DD


Megjött az 10000 pontos kérdés :D


Én nem nézek focit, nem nézek TV-t. Ha nagyon ritkán mégis odakapcsolnék sportra, akkor az NFL.


Az európai foci untat, bosszntanak az ökörségek, hogy piros lapnál és gólnál nem nézik vissza, mi történt... Focizni viszont szeretek.

Régen, amikor gyerek voltam, akkor valamennyit fifáztam, és akkor az Arsenal volt a kedvencem, meg a Manchester - mindkettő egy-egy játékos, Henry és Rooney miatt. De ennyi, eddig jutottam, Világbajnokságnál belelesek egy-egy jobbnak ígérkező meccsbe, de nem tudnám végignézni.

Viszont talán érdemes lenne úgy megpróbálnod,hogy hol játszik olyan focista, akit kedvelsz, nem szabadúszó - tehát évente más csapat... -, és úgy ávlasztanál csapatot. Ahol több kedvenced van, nyilván jobb választás. Aztán ha összejön így pár csapat, akkor fusd át őket, történet, múlt szerint... és válaszd, amelyik bejön. Talán így sikerül megtalálnod az igazit.

2016. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is szeretem a focit, de én se találtam olyan csapatot, amelyiknek szurkolni tudnék, a külföldieknek alapból nem, a hazaiak közül meg nincs olyan, amire azt mondanám, hogy "na az ő meccseikre ki akarok járni". Én végül a válogatottban találtam meg, amit kerestem :)
2016. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!