Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek az UEFA...

Mi a véleményetek az UEFA azon döntéséről, hogy a 2018-19-es szezontól a négy topliga első négy csapata automatikus BL főtáblás?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint ez egy oltári marhaság, hisz az olaszoknál a Juvén kívűl egyik csapat sem üti meg a BL szintjét, az angolok is rendre elvéreznek, a fritzeknél is csak a Bayern, Dortmund kettős képes kiemelkedni, mindenkit vernek a spanyolok... Ja, és még helyet kapnak a franciák, az oroszok, a hollandok, a portugálok és talán még az ukránok. Ezzel elveszik a lehetőséget a kicsiktől, pedig egy-egy play-off-os bajnoki ági meccs jobb a döntőnél, meg az összes Atletico meccsnél is.

2016. szept. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát. Ha a kisebb csapatoknak van playoff,akkor rendben van.
2016. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mára mindenből pénzt csinálunk. Ami eddig termelt, abból még többet szeretnénk kihozni. Ez lehet itt az UEFA-nál is. Ha a sztárcsapatok nem rontják el a bajnokságot, akkor 16 olyan csapat garantáltan ott lesz a BL-ben, akikre a világ minden szegletében kíváncsiak. Az olaszoktól ne ijedj meg, hogy gyengék lesznek. Az Inter már most nyáron is jókat igazolt, a Milanhoz pedig téltől áramlani fog a pénz a kínaiaknak hála. Tehát az olasz bajnokságban is helyreállhat a rend és nem az lesz a kérdés, hogy a Juventus hány ponttal és hány fordulóval a vége előtt nyeri a bajnokságot. A 16 jó csapat mellé jönnek még a franciák, portugálok, ukránok, törökök, oroszok, hollandok, még néhány töltelékcsapat és már ki is alakult majdhogynem a teljes mezőny. Szinte csupa olyan csapatból, amelyek elég komoly játékerőt képviselnek. És már meg is érkeztünk, ahhoz, hogy ez miért is jó. Színvonal emelkedés, amellyel több nézőt lehet a TV-k elé csábítani. Több TV, több országban fogja majd megvenni a közvetítési jogokat. Pl. Mo-n is évekkel ezelőtt, mikor még nem volt ennyire elüzletiesedve a világ, csak egy helyen lehetett fogni a BL-t. Mára már kettő csatorna ad meccseket és nem elképzelhetetlen, hogy ennek hatására még egy csatorna adna meccseket. Ez az UEFA-nak jó, a TV szolgáltatóknak szintén, meg neked is jó lesz otthon a fotelből. Mert most úgy őszintén, ilyen kis csapatokra szerinted ki kíváncsi? Pl. Malmö, Legia, Steaua stb. Kb. senki csak az az elenyésző szurkolótábor, amely csupán a saját országukban jelenik meg. Persze én is örülnék neki, ha a Fradi mondjuk bejutna, de rajtam meg mondjuk 1 millió emberen kívül senkit nem érdekelne. Szerinted nézné valaki az USA-ban vagy Kínában, ahol a sztárcsapatoknak akkora szurkolótáboruk van, hogy az hihetetlen. Amíg nem néztem ezeket nyári felkészülési meccseket, el se hittem volna, hogy ennyien imádják ott is a Unitedet vagy a Cityt. Hatalmas fanatikusok vannak ott is és hidd el, hogy nem az interkontinentálisan nem jegyzett csapatokra kíváncsiak. Egyébként ez az új rendszer megoldást ad egy új problémára vagy kérdéskörre. Ugye felvetődött már ilyen szuperliga létrehozatala, amire az átalakított rendszer után nem lesz szükség szerintem, mert annyira jó lesz majd, hidd el. Ezáltal még a BEK/BL hagyományokhoz is hű marad az UEFA.
2016. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Suvorov ***** válasza:
undorito ahogy tolja retkes uefa ezeket a gusztustalan divatligás mocskokat
2016. szept. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végül is, ha azt az oldalát nézzük, hogy a foci üzlet és ezzel együtt a színvonalat is szeretnénk növelni, akkor jó döntés. Persze, elveszik a varázs, hogy a kis csapatok már nem kapnak akkora szerepet, de az-az igazság, hogy ez már a '90-es évek táján elveszett, mert azóta egyébként is csak a csoportkörig bír eljutni még egy Marseille meg Ajax is, nemhogy egy Bukarest, akik régen még BL győztesek voltak. Azzal nem értek egyet, hogy a 4 topligát összemossák, az olasz tényleg kicsit gyengébb, meg az angol is, de a spanyol-németbe bőven van 4 jó csapat, láthattuk, hogy a Schalke is elég szépeket tudott játszani, a Leverkusenbe is nagyon jó futballisták vannak és egy Atléticoval simán felvehetik a versenyt, és egy Mönchengladbach is egész jól helytállt abban a tavalyi halálcsoportban, ahova került. Meg, hogy érted, hogy BL szintje? Mert valakikkel ki kell tölteni a mezőnyt... lehet a Roma, a Napoli meg mondjuk az Inter nincs túl jó szinten, de még a tavalyi Inter se rosszabb nagyon, mint egy Dinamo Kijev, és akkor az ilyen Bate meg Maccabi szintű csapatokról nem is beszéltünk. A többibe, meg mint mondtam bőven befér 4, eddig is annyian mindig indultak, az angoloknál is inkább az a baj, hogy igazi nagyágyú nincs, sok nagy csapat, meg jó csapat viszont van.
2016. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idén Celtic vs Maccabi, Ludogorets vs Plzen meg Apoel vs Kobenhavn párharcok voltak a csoportkörért. Kit érdekelnek ezek a csapatok?


Én elnézek akármennyi kiscsapatot a BL-ben, de csak akkor, ha megdolgoznak a kvalifikációért, és egy Roma, Porto, City, Gladbach ,stb. szintű csapatot győznek le.


A BL csoportkör már így is szinte egy vicc, annyi gyenge csapat van, a legtöbb csoport eredménye a sorsolásnál eldől.


Teljesen egyetértek a változásokkal, amelyek következtében emelkedni fog a színvonal.


Ha újra összevonnák a selejtezők bajnoki és nem bajnoki ágát, az lenne a tökéletes BL szerintem.


Lássuk be, hogy a futball biznisz, és én a legjobb csapatokat és a lehető legszorosabb küzdelmet szeretném látni, nem olyanokat akik megnyertek egy nudli bajnokságot, és egy másik jelentéktelen bajnokság győztesét győzték le a playoffban.

2016. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem marhaság. Nekem tetszik az ötlet.Akkor lenne erdekes ha németektől jönne a Bayern, egy olyan formába lévő Dortmund, mint 2012-ben, Levrecusen (elég jól játszik) és a Mönchenglanbach aki szintén nem rosz csapat . Angolból jonne a City,M.U.,Chelsa es egy olyan formába lévő Pool, mint amilyen volt. Olaszból Juve, Napoli, és a 2 Milánoi olyan formába lenne mint régebb. Spanyoloknál 2 Madrid, Barça + a Sevilla . A Pool es a 2 Milánoi valóban jobban fog játszani de ugy mint régebb nem valószinű.
2016. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az AC Milánnak kell még 1 év,míg összekapják magukat.
2016. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!