Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves lányomnak keresek...

13 éves lányomnak keresek kezdő tollaslabdázást a XI. kerületben vagy a környékén (XXII. kerület, Budaörs, Törökbálint stb. ) Tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hogy hol foglalkoznak gyerekekkel azt meg kell kérdezni.


Sok sikert!

2016. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a "hivatalos" oldalakon már túl vagyok, nem találtam semmit, ezért nem tudtam hol megkérdezni.Reméltem, hátha valaki tud kisebb csapatot,más lehetőséget.
2016. aug. 28. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Több különböző iskolai és egyesületi csapat van. Szívesen ajánlok kollégákat, de a részleteket nem tudom. Mindenhol mások a feltételek és szokások. Arra is van lehetőség, hogy egy pályázat keretében a gyerek saját iskolájában induljon tollaslabda.


Kérem a szucs.zoltan@interware.hu címre küldjön üzenetet. Válaszban el tudom küldeni a kollégák elérhetőségét és a pályázati anyagot.


Szűcs Zoltán

tollaslabda edző

2016. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!