Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dzsudzsák arab csapathoz...

Dzsudzsák arab csapathoz igazolt, Nagy Ádám Bolognába, Lovrencsics hazajött a Fradiba, stb. Ennyit "ért" az EB-szereplés?

Figyelt kérdés
Jó,persze,csodát nem várhattunk.De annyit talán igen,hogy egy kicsit keresettebbek legyenek a magyar játékosok. Dzsudzsákot meg végképp nem értem,bár nem tudom,hogy mennyi beleszólása volt a dologba.Vagy már "levezetésnek" szánja és ott még azért jól "bekereshet",Bár,szerintem ő Hollandia óta,folyamatosan "visszafelé haladt".PSV,Anzsi, Dinamo,Bursaspor és most az arabok...

2016. aug. 17. 16:06
 1/4 partizana ***** válasza:
Dzsudzsák elmondta az okokat, szerintem neki a Dinamoból is ki lehetett volna törni, Nagy Ádám ha fog játszani jól járt, Lovrencsics lenullázta magát, én vártam volna egy Kádár és egy Nikolics igazolást is, bár utóbbi még benne van.
2016. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dzsudzsák nyilatkozott ezzel kapcsolatban,reálisan látja szerintem a dolgokat..Ádám még akár jól is jöhet ki a dologból,viszont Gergőt nagyon sajnálom most be sem került a keretbe,meglátjuk vele mi lesz.
2016. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze,Dzsudzsák szempontjából érthető,sok választása nem volt.Bár szerintem túl optimista,amikor arról beszél,hogy nem mondott még le arról,hogy egy "TOP-bajnokságba" igazoljon.Arra a PSV-ből lett volna esélye,akkor volt a csúcson,ehelyett az oroszoknál kötött ki.Tartok tőle,két év alatt végképp "elfelejtik".Hacsak a válogatottban nem produkál emlékezeteset.
2016. aug. 17. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy Ádám teljesen jó helyre igazolt. Egy topligás középcsapat a megfelelő szint neki, itt kaphat játéklehetőséget, villoghat és aztán lépegethet feljebb. Egyébként a magyar csapatokat, bajnokságot nem tartják túl sokra európai szinten. Egy ilyen EB szereplés meg azért nem robbantja be őt azonnal a legnagyobb csapatokhoz, vagy a közelükbe. Mondták, hogy érdeklődött felőle komolyabb csapat is, de ott kölcsönadták volna, meg nem kapott volna játéklehetőséget, így inkább ide jött, mert itt komolyan számolnak vele. Azért ő még nem egy akkora játékos, jó ez itt neki. Kleinheisler is elment a Brémába, aztán most onnan is kölcsönadják, eddig is alig kapott lehetőséget... jól hangzik, de neki is lehet egy másodosztály, vagy holland csapat jobb lett volna kezdésnek, mert ott játszhatott volna. A topligás csapatok közül kevés illik a magyar játékosokhoz. Azért meg nem éri meg nagy csapathoz elmenni, hogy padozzunk. Stieber is lekerült a másodosztályba.
2016. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!