Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit gondoltok azokról a...

Ti mit gondoltok azokról a játékosokról, akik nem éneklik a meccs előtt a himnuszt?

Figyelt kérdés

Miközben mellette a társai mindenki énekli rajta kivül. Persze neveket nem akarok mondani, pedig tudok pár ilyet, de most minek mondjak neveket?

Ja és nem a bevándorlókra gondolok, akikre én gondolok azok nem bevándorlók, mégsem éneklik. Mi a véleményetek erről?



2016. aug. 8. 20:05
 1/9 mark11212 ***** válasza:
Hát nem az ő dolguk, hogy ki énekli, ki nem? :DDD
2016. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2016. aug. 8. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk. Nem gondolok róluk semmit. Én se szoktam énekelni a himnuszt, nehéz, nem szeretem hallatni a hangomat, szerintem nem ez a tisztelet mértékének jele és mérője, sokkal inkább a tettekben nyilvánul ez meg. Valós, súlyos tettekben, tehát én ezeket az etikett meg illemszabályokat, elvárásokat nem tartom ennyire. Még azt se tekintem velejéig romlott dolognak és hazaárulásnak, ha valaki nem vigyázzban, és pisszenés nélkül állja végig a himnuszt, ezek az emberek által előírt, gyakorolt illemek, nem igazán egyezik szerintem a valós tisztelettel és odaadással, alázattal. Mondjuk amikor valaki akár az életét adja a népéért, vagy hazájáért, és attól még adhatja, hogy nem állja végig, vagy énekli 100-ból 100-szor a himnuszt, az akármilyen ünnepségen, ahol lenyomják.
2016. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mondhatnál neveket, minek ez a tanárbácsis stílus, hogy nem mondok? :D Én kíváncsi vagyok kire gondolsz. Én Benzemat tudom, aki nem énekli és mondta is, hogy nem fogja, mert ugye muszlim vallású és algériai származású. De ezt te is írtad, hogy nem ezekre gondolsz elsősorban.
2016. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, legyen kettő név: messi, rosicky, utóbbi olyan flegmán, morcosan néz a himnusz közben h rossz ránézni is...
2016. aug. 8. 22:35
 6/9 A kérdező kommentje:

ilyen fejeket vág himnusz közben de videók is vannak, illetve leginkább az EB-n figyeltem meg és jobban utána néztem


[link]


[link]


[link]

2016. aug. 8. 23:02
 7/9 belapus ***** válasza:
Attól nem lesz valaki "nemzetibb", hogy énekli a himnuszt, sem "nemzetietlenebb", ha nem énekli.
2016. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó de akkor se kéne ilyen fejet vágni hozzá
2016. aug. 9. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj ezzel a fejjel. Ha nem énekli mégis milyen fejet vágjon? Én inkább arra gondoltam, hogy dumálgat, nevetgél, azt bunkóságnak veszik, mondjuk egy rendezvényen is. De az, hogy megállsz egyenesen és normálisan nézel az teljesen korrekt. Mosolyognia kéne? :D Én azt gondolom még korrektebb ha kicsit "szomorúbb", komoly fejet vágsz, mondjuk lehet csak a magyar himnusz miatt mondom ezt, mert az eléggé szomorkás, így az van bennem, hogy tiszteletlenség pont ott nevetgélni meg örömködni. Mondjuk ez így végiggondolva szerintem másnál is evidens.
2016. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!