Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fog védeni a...

Szerintetek ki fog védeni a vb selejtezőkön?

Figyelt kérdés
Marad Király a kapuban vagy esetleg esélyt kap más is? Pl. Bogdán, elég jó csapatban játszik, ha jól tudom a Liverpoolban vagy ott vannak a fiatalabb játékosok, Dibusz, Gulácsi. Egyáltalán miért nem játszhattak ők is az eb-n, hogy szokják a közeget? Nektek erről mi a véleményetek? Marad Király vagy esélyt kap más is?

2016. júl. 29. 14:41
 1/7 likebike ***** válasza:

Király szerintem fog még védeni,de szerepet kap majd Bogdán meg Dibusz is.Gulácsit viszont sajnálom,mert nagyon eltűnt,de lehet,hogy ő is kap lehetőséget.

Azért védett Király,mert kellett a tapasztalt kapus,ráadásul Bogdán meg Gulácsi nem sokat játszott eddig,előbbi még el is szerződött a Wiganbe.

2016. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, te kinek örülnél a legjobban, ha védene? Szerinted a felsoroltak közül ki a legjobb?
2016. júl. 29. 14:56
 3/7 likebike ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom..Király közöttük a legjobb,tapasztalt.Persze,hibázik ő is,de keveset.A többi 3 közül én Bogdánt kedvelem a legjobban,de Dibusz jobb egy hajszállal.Gulácsit meg már rég nem láttam.De nekem mindegy,ki véd,csak végezze jó a dolgát:)
2016. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Istenem,ne okoskodj,ha nem megy -.- Gulácsi egy rendes bundesliga középcsapatban véd,akik most jutottak fel,mellesleg, Ő a csapat 1. számú kapusa. Mivel, a másodedző magyar,így Ő is marad bent. Bogdán ugyanolyan lepkevadász,mint Király, Dibusz max 2. számú kapus lehet.
2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 likebike ***** válasza:
Szerinted Gulácsi,ha az Eb-n véd,akkor jobban tette volna,mint Király?Nem hiszem.Amúgy egy szóval nem mondtam,hogy Gulácsi szarabb,mint a többi 3.Te is okoskodsz,ha már itt tartunk.
2016. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, Király Gábor lemondta a válogatottságot... Most mi lesz?
2016. aug. 3. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Gulácsi! Nem kell a lepkevadász király meg bogdán, de lepontozhattok..
2016. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!