Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet Budapesten kézilabda...

Hol lehet Budapesten kézilabdameccset nézni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kézilabdát, a tv-s közvetítéseket is szoktam menni. Arra sajnos nincs lehetőségem, hogy elmenjek egy Veszprém, vagy egy Győri Eto meccsre, mert nincs kocsim, és baromi drágák a jegyek is.

De ha itt lenne Pesten valami jobb ( NB I-es mérkőzés), akkor azt szívesen megnézném. Esetleg NB II-es..Van ilyen valahol?? Vagy lesz esetleg Pesten bármi ilyen mérkőzés?


2010. ápr. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

hát mondjuk a fradi női férfi csapata NB1-es és most megy a rájátszás.-legalábbis a nőknék ,és ott most még belépőjegyet sem kell venni hanem egy cég jóvoltából mindenki ingyen nézheti élőben a meccset többek közt találkozhatsz Szucsánszki Zitával Pastrovics Melinával Kenyeres Fannival Balogh Barbarával


akkor Újbuda vagy Bugyin van NB2 -es csapat ami vezeti a bajnokságát

A Hunnia meccseire is ellátogathatsz ha szereted a nagy gólkülönbségeket és a sok gólos meccseket.

Esetleg Érdre is elmehetsz.

A poler ffi kézicsapat ha jól tudom szintén Budapesti NB1-es csapat és elég előkelőhelyen van a bajnokságban


szóval BP-n és környékén csak az nem talál aki nem akar...

remélem segítettem:)

2010. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
javítok PLER
2010. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. ápr. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!