Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország-Belgium meccsnek...

Magyarország-Belgium meccsnek mi lesz az eredménye szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Megjósolhatatlan.
2016. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 partizana ***** válasza:
88%
Belgium egyénekben jobb, Magyarország meg, mint csapat, csak remélhetjük, hogy kijön a lépés és sikerül tovább mennünk. Nagyjából szerintem 50% mindkét csapat esélye.
2016. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Borzasztó nehéz meccs lesz és vért verejtékezve ember felettit küzdve 1-0-ra nyerünk.
2016. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Szeretném leszögezni, hogy nem követem a focit, nem ismerem a csapatokat. Eddig EB-t soha nem néztem, VB-t is csak az utolsó fordulókban. Az első EB meccs, amit láttam az a Magyar - Osztrák mérkőzés volt, csak utána kezdett el érdekelni a dolog és azóta figyelem a többi mérkőzést is. Szóval most abszolút laikus, hétköznapi, nem hozzáértő szemmel nézve mondom el a véleményem. Tehát bocsánat, ha hülyeséget mondok és semmiképp ne ez alapján fogadj a következő mérkőzésre, mert Tőlem tuti tippet nem fogsz olvasni. :D


Éreztem, hogy csoportelsők leszünk, valahol biztos voltam benne, még úgy is, hogy a racionalitás azt kívánta, hogy talán a portugáloktól kikapunk.

Én a magyar - portugált 2-1 -re tippeltem (csak magamban, nem fogadtam tétre) és azt hittem igazam lesz, mikor így állt a mérkőzés :D .


Ezt a mérkőzést viszont nem tudom megtippelni. Abban biztos vagyok, hogy eldőlni a meccs 2-1 vagy 3-2 arányban fog eldőlni. Tehát 1 gólnál több fog születni és a különbség nem lesz nagy.

Kicsit félek attól, hogy az osztrák meccs első percei megismétlődnek kevésbé pozitív kimenetellel. Ott ugyanis az első percekben nagyon erősen látszott a csapaton a bizonyítási kényszer.

Félek tőle, hogy ez most is így lesz és emiatt a belgáktól fog becsúszni az első gól. De gyorsan észhez térünk és egyenlítünk. Szerintem bárhogy is alakul a meccs végeredménye több gól is születni fog a mérkőzésen.

Látok rá esélyt, hogy nyerjünk és benne legyünk a legjobb nyolcban.

Viszont ha most vesztünk a belgák ellen, akkor is emelt fővel távozhatunk. Vagyunk most annyira jók, hogy méltó ellenfelei legyünk a Belgáknak és ha ők nyernek, azt kemény munkával érik el. Szerintem folyamatosan fejlődik a csapat egyre jobb és jobb ezért látok esélyt arra, hogy a következő VB-n mi is szerepeljünk.

2016. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Jelezném a hivatalos sportfogadás: 4,85-szörös pénz tfizet a magyar győzelemre, döntetlenre 3,5 és mindössze 1,7 ha belgák nyernek. Csak a mihez tartás végett.
2016. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az osztrák és portugálnál még nagyobb arányban nyert ha valaki a helyes végeredményre fogadott.
2016. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
1-0 át jósolok nekünk, szalai lesz a gólszerző, és valaki komolyan megsérül a magyarok közül
2016. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!