Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Magyarország...

Mit gondoltok a Magyarország - Portugália 3 - 3 meccsről?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Jó volt :D
2016. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Szamomra eszmeletlen volt, reg lattam ennyire felemelo meccset es ehhez nagyon sokat hozzatett a magyar szurkolotabor is. A csapat szerintem vegig magabiztosan, lenduletesen kuzdott, nem adta fel az egyenliteseknel sem. Persze biztos lesz, aki elegedetlenkedik, de en a dontetlenre is nagyon nagyon nagyon buszke vagyok, hisz Portugalia azert nem a faluvegi csapat-kategoria. Az pedig, hogy raadasul csoportelsok is vagyunk, mar csak a hab a tortan.

RIA RIA HUNGARIA!

2016. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Gratula a csapatnak :)


A portugálok nagyon gyengén játszanak szerencsére.

2016. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
98%
Egy meccsnek ennél a színvonalnál kellene kezdődnie. Akkor talán rendszeresen is nézném a focit.
2016. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha minden mérkőzés ilyen lenne, többet nézném én is a focit!

Nem szeretem a focit, az EB-t is csak azért nézem, mert Mi is játszunk.

Ennek ellenére szerintem az EB eddigi legszebb meccse volt. Mind a két csapat odatette magát, záporoztak a gólok. Ha nem Mi játszottunk volna szerintem akkor is tetszett volna, így viszont, hogy Mi Magyarok is tettünk azért, hogy ez a játék igazi játék legyen felemelő érzés!


Szép volt fiúk!

Hajrá Magyarország!

2016. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha Ronaldo nincs, akkor kikapnak a fenébe a portugálok. Ennyi. A portugál csapat nem összetartó, valószínű nem nagyon bírják CR képét. Most viszont kénytelenek voltak rátámaszkodni megint.
2016. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Az EB legszebb meccse és nem csak azért, mert mi játszottuk:D:D:D:D
2016. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Szép meccse volt, Ronaldo mögé meg nem állt be a csapat, ez látszott. Ha fele ennyire oda tették volna magukat, akkor más lenne az eredmény.


Ha itthon minden meccs ilyen színvonalon menne, nem lenne semmi gond. De meg is látszik rögtön, hogy egy külföldi kéz rendbe tette a csapatot, mert a magyar edzők semmit se érnek, ez tisztán látszik. Ez viszont szégyen.

2016. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez volt az első meccs ami tetszet. :DDD

Végre történt is valami.

2016. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jóvolt nézni.
2016. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!