Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem nyertem? Most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
arra fogadtam az É-Ír-Németország meccsen,hogy mind2 csapat szerez gólt és ezen belül arra hogy É-Ír nem. Erre 15-ös odds volt vagy szorzó. A németek 1-0 arányban nyertek nekem meg azt irta ki az oldal (online fogadok)hogy nem nyert a tippem. Elmagyarázná nekem valaki hogy miért nem? Mert én úgy tudom hogy arra fogadtam hogy É-Írország NEM szerez gólt.

2016. jún. 21. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ott lehet a hiba, h mindkét csapat szerez golt
2016. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamit elnéztél, kizárt hogy 15-ös oddsal adták volna hogy az észak-írek nem szereznek gólt. Ráadásul az hogy mindkettő lő gólt és az hogy az északírek nem eleve kizárja egymást.
2016. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 likebike ***** válasza:
Már az első mondatnál elbukott a gólos kérdés.Viszont kéne pénzt kapjál a győzelemért,szóva itt valami hiba csúszott be.
2016. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
Ha ezt egyben fogadtad, a két fogadási kritérium üti egymást, szóval eléggé ködös.
2016. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En tenyleg nem ertem mert akkor meg minek van ilyen lehetoseg ha igyis ugyis veszitek rajta. 2. valaszolo 26os odds volt arra h lonek 15 meg arra h nem direkt megneztem mert erre akartam fogadni . Az nem lehet h ilyenkor azt is meg kell forgadnom h az ellenfel lő e golt? Nem egyszeruen tenyleg nem ertem h most ez h van. Ugyhogy okulva ebbol csak ugyanerre fogadok majd maskor csak nem ezzel az opcioval.
2016. jún. 22. 01:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy, h szerintem hülye vagy, bocs. A buki meg a hozzád hasonlók pénzéből él...


nem tűnt föl, hogy a két fogadás üti egymást?

2016. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye vagy és még csodálkozol hogy nem nyertél :D
2016. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó általában mecseredményre tippelek csak valahogy olyan jónak látszott ha esetleg mégis jön.A bukik meg sokat nyertek rajtam azzal a 100 FT vel amivel erre fogadtam képzelem mennyire kőgazdagok lettek ezzel xd.
2016. jún. 22. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
ki a szart érdekel, hogy mennyivel fogadtál? ez csak annyit jelent, hogy nemcsak hülye vagy, hanem csóró is.
2016. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!