Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Más is észrevette már, hogy...

Más is észrevette már, hogy fociban egyre nyilvánvalóbban támogatják a sztárcsapatokat a bírók?

Figyelt kérdés
A mai spanyol-cseh meccs adta az ihletet a kérdéshez, de már a BL-ben is megfigyelhető volt, ahogy a Barcelonát vagy a Bayernt segítették.
2016. jún. 13. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg vannak kenve a meccsek meg marketing szempontból is fontos hogy egy eb vb bl döntőt ne két jó formában lévő de nevenincs csapat játssza.
2016. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy akkor több lesz a néző, csak hosszú távon ez árt a sport hírnevének, amitől pedig kevesebb lesz a néző.
2016. jún. 13. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Meg vannak kenve, mert òrIàsi pènzeket tesznek fel bizonyos szemèlyek, bizonyos pènzügyi csoportok bizonyos csapatokra,


Az egèsz EB meg VB foci, velejèig romlott, pont ezek vègett,

Jò persze figyelnek azèrt a làtszatra, de jòl làtod nem tiszta,

Èn pèldàúl 1000%-ig meg vagyok gyôzôdve arròl hogyha nem a felcsuti tôrpe lenne a fô atyaùristen hanem mondjuk gyurcsàny akkor, mi tuti nem lennènk EB-n.

2016. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Árt a jó hírének? A kis millió bundabotrány után már nem nagyon van miről beszélni. Mindenki tudja hogy ez egy üzlet meg egy showműsor nem pedig sport.
2016. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 partizana ***** válasza:
Valóban észre vehető néhány meccsnél (pl.: Bayern-Juventus) de amit itt többen is írtak az merően túlzás.
2016. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, "védik" a sztárjátékosokat, és ismertem több olyan bírót is, aki rendszeresen a "nagyobb" csapatnak fújt.


Néha pedig az edző személye is érdekes, a magyar válogatott javára pl. 2004 első fél évében több tizenegyest ítéltek, mint az előző három évben együttvéve.

Az ok? Lothar Matthäus szövetségi kapitány...

2016. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a bajnokok ligájára gondolok,a hol les gólokkal nyertek akkor igen. Az Atletico les góllal jutott be a döntőbe, majd les góllal kapott ki a Realtól. Kb 1milliómba került. Piti összeg. Nem zavar, az zavar, hogy nem a Bayren nyerte meg.


A Bayernt hol segítettél? A Juvére gondolsz?

2016. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"A Bayernt hol segítettél? A Juvére gondolsz?"

Igen.

2016. jún. 14. 13:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!