Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen edzéssel fejlesszem a...

Milyen edzéssel fejlesszem a magasugrásomat kosárlabdában?

Figyelt kérdés
Meg tudom erinteni a palankot,gyurut , ra is tudok kapaszkodni de ha labdaval nekifutok akkor nem tudom beletenni nyilvan.Szeptember ota kosarazom,akkor meg a gyurut sem ertem el soha nem voltam csapatnal,edzesen mert soha nem is volt ra lehetosegem.16 eves fiu vagyok 187cm.Regebben otthon nagyon sokat guggoltam(fegyencedzes stilusban) (okt-febr) semmi fejlodest nem vettem eszre, mostanaban elkezdtem szekre fel-,le-, folotte atugrast, de panelban ezt nyilvan nem szeretik a szomszedok, igy a kerdes a kovetkezo:Milyen edzest csinaljak amit otthon tudok csinalni, esetleg lent a palyan ami nem igenyel kelleket es/vagy nem duborgok vele?
2016. ápr. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán az segíthet, ha egy lábra állsz és úgy mész fel lábujjhegyre.

Aztán vissza és ismét fel.

Bár a láb kemény téma.

Haverommal elég sokat kosaraztunk, neki olyan vádlija volt, hogy az nem igaz, nekem semmi.

2016. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Súllyal ugrás.
2016. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a súlyos ugrálást nem javaslom, rossz az ízületeknek.
2016. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Air Alert
2016. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!