Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikai foci 21 évesen?

Amerikai foci 21 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek 21 évesen még el lehet kezdeni amerikai focizni ? a fizikumommal nincsen baj,mert rögbiztem sokáig,meg kondi,futás stb,csak ennyi idősen már úgy tudom csak a felnőttekhez mehetnék,ott meg hatalmas lenne a lemaradásom szerintem.Mit gondoltok erről ? Amennyiben van rá mód és érdemes,szerintetek hol kéne megpróbálni ? Budapesti vagyok egyébként.Válaszaitokért nagyon hálás lennék :)


2016. márc. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, Profi sajnos már nem nagyon lehetsz, De azt hiszem a BKV előre pályán van edzés, láttam őket elég jók!
2016. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne hatalmas lemaradásod! Alapból van kezdőknek edzés. Ráadásul ahogy írtad te már rögbiztél előtte, így annyira nem lesz teljesen újdonság, mert minimálisan hasonlít egymásra a két sport. Szerintem hamar belerázódnál amiatt is, hogy neked már meg van a kondid is hozzá, a hozzád hasonló korúaknak megfelelő szintre kell feledzene, neked ez már nem kell, így több időd marad a technikák gyakorlására.

NFL szintről nem beszélhetünk, de, ha nagyon belehúzol lehet még egy kisebb amerikai egyetem is szóba jöhet majd, de ehhez tényleg nagyon jónak kell majd lenned (annyira nem nagy ördőgönség kimenni, voltak már kint magyarok).

2016. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!