Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizni szeretnék amatör...

Focizni szeretnék amatör szinten, hova mehetnék, ahonnan nem küldenek el?

Figyelt kérdés
Edzettségi szint megvan, kell egy olyan hely, csapat, mindegy milyen, ahonnan az ugròdeszka megvan! Ahonnan haladhatnék elöre, ahol lehet osztani a gólokat a pàlyàn, hogy felfigyeljenek rám. Vagy csak belött ecsetfejüeknek van lehetösége??
2016. febr. 24. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 10-12?
2016. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogyan mondani szokták, túlkoros vagyok. Amatör férfi csapatok érdekelnek.
2016. febr. 24. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából semmi információra vársz érdemi választ.

Fel kell venni a fapofát, bepróbálkozni megye1, megye2 (vagy alacsonyabb) szintű csapatoknál, és ha elküldenek menni tovább.

Amúgy fake-gyanús a kérdés, "megvan az edzettségi szint", akkor miért nem játszol ott, ahol edzel? - mert a futballra nem lehet futással, súlyzózással edzeni, labda van és csapattársak, no meg ellenfél...

2016. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
""megvan az edzettségi szint"," De magad döntötted el?? Kort nem írtál akár 35 lehetsz ! Már csak levezetésként a vállalati csapatban játssz. Figyi: ismered? delelőt nem kapáltál, már délután se, mert hamar rád esteledik. Ha annyira jó lennél, akkor magad is tudod hova kell menni, mi ennek a sora...
2016. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
le maradt a kölyök csapatban szokták kezdeni, majd ifi 3-2-1 és a felnőtt 2-1... Megyeiben ilyen nincs! Bocsi! Én végigjártam, tudom!
2016. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23vagyok, egészséges, fitt, atlétikai edzéseket végzek, régebben fociztam, nemhiszem, hogy lenne ebből probléma, amúgyis a legalapabb szinten kezdeném el újra, amennyira lehetséges, a koromhoz viszonyítva.
2016. febr. 25. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Mehetsz akárhova, ha nem tudsz focizi, akkor mindenhonnan elküldenek. Ezzel most nem akarlak megsérteni, de sokan vannak úgy vele, hogyha tudnak a labdába egyenesen rúgni, akkor ők tudnak focizni, messze nem így van.

Én 16 évesen kerültem Olaszországba, először az iskolai csapatba jétszottam, majd az egyetemi csapatban is, aztán a Seria C-ig jutottam el, ahol megállapodtam.

2016. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok! De hozzá kell tennem, hogy nagyon sok focista csak a f&szát veri bele a focipályába, nemsok mindenkiben van meg az elszántság, nemhogy a szenvedély. Én értem mit mondasz, de hiába focizik valaki kiskorától kezdve, ha csak "baráti összejövetel" szinten tartja magát a labdához, ne értsd félre! ettől függetlenül nem mondtam azt, hogy jobb vagyok, csak erre is oly sok példát látni.
2016. febr. 29. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
A másik dolog a pénz, mégpedig, hogy tehetősebb szülők bevásárolják a gyerekeiket az akadémiákra, csapatokba, persze nem legálisan, de valahogy mégis bekerül a gyerek, pedig totál semmi nem látszik a tudásából... Itt Olaszországban is volt erre példa, hogy bekerültek a csapatba még az egyetemen olyan játékosok, akiket oda-vissza fektettem a pályán, kacagni jó volt rajtuk, főleg hogyha indítottuk őket, és amint elérték a védőket, szerelték őket, akkor ment a vergődés. Ezeket a figurákat nem számolva, bennünket a középiskolából és az egyetemről hívtak/vittek csapatokhoz. Volt ahol nem fizettek, vagy csak minimálisat, de soha nem a fizetést néztem, hanem azt, hogy játszak, hogy kapjak játéklehetőséget, hogy fejlődjünk, építsük a csapatot, totál mellékes volt a pénz.
2016. febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!